Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valahogy mattosítható az...

Valahogy mattosítható az átlátszó körömlakk? Próbáltatok technikákat? Bevált?

Figyelt kérdés

Kísérletezni szeretnék körömlakkal és amit megvettem az egy átlátszó fedőréteg, de nem tudtam, hogy ennyire csillogni fog... Persze nem tudtam, mire számítsak, de lehet, sejthettem volna.

Próbáltam megreszelni, hátha az lemattítja, de csak csúnya lett a felülete, mintha megkarcolódott volna a körmöm vagy nem tudom.

Youtube-on a kukoricakeményítőt meg az ilyen porokat használják. Most nincs semmi ilyenem, szóval nem tudom, hogy beválnak e.

Tapasztalatok, ötletek?(olcsó)



2016. dec. 8. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan matt felületet akarsz egy finom bufferrel (minimum 180as-200-as) felmattídhatod a felületet, annak már nem lesz karcos hatása, csak matt. Fodrászkellékesben be tudod szerezni párszáz ft-ért
2016. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Létezik kimondottan matt fedőlakk,amitől nem lesz fényes a végeredmény. A Moyra-nak, illetve szerintem elég sok márkának van ilyen terméke.

Próbáld ki.

2016. dec. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!