Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes Makeup Revolution és...

Érdemes Makeup Revolution és Sleek termékeket rendelni?

Figyelt kérdés
A Makeup Plazaról rendelnék Sleek és MUR termékeket, de nem tudom megéri-e...csodaszép színösszeállításokban vannak ízléses Sleek es MUR paletták, ami a leginkább felkeltette az érdeklődésemet, az a MUR Ultra Contour paletta (a púderes változat, nem a Cream) és a Sleek Storm szemfestékpaletta. Szerintetek megéri tőlük vásárolni sminkeket? Nem kerül egy vagyonba és ráadásul nagyon változatos is. Kérlek titeket, írjatok tapasztalatokat!

2016. dec. 11. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem ezeket a márkákat!

Mindkettő nagyon jó minőségű, tartós és gyönyörű színeik vannak!

Én is onnan rendeltem,nagyon megérte.

Nekem van egy Sleek - Oh So Special palettám és egy Sleek - Cream Contour Kit light kontúrpalettám.

Maximálisan meg vagyok velük elégedve, ennél jobb minőséget nem is nagyon tudok elképzelni.

Mivel karácsonyra 5000 Ft fölött rendeltem onnan,ajándékba kaptam egy MUR kék színű kis szemhéjpúdert. Nagyon szép színe van,elképesztően pigmentált.

Én csak ajánlani tudom őket.

2016. dec. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Sleek márkának van több jó terméke. De én előtte mindenképpen letesztelném egy drogériában (pl. Müllerben van Sleek).
2016. dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Krémmánián olvasd el a véleményeket! Nekem van 2 Makeup Revolution palettám, meg folyékony rúzsom és mindkettő nagyon jó minőség. A sleekről is csak jót hallottam eddig
2016. dec. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sleek-ből mindegyik terméket ajánlom,kivéve a folyékony rúzsokat.

A legvilágosabb kivételével az összes rettenetesen sötétre szárad, az előbb említett világos árnyalat pedig úgy néz ki,mintha cukormáz lenne a számon.

Sajnos nem lehet építeni,így nehéz szépen felkenni és a viselése is sokkal rosszabb,mint pl. a theBalm rúzsoknak.

Így ha rúzst is szeretnél,inkább azt a márkát ajánlom.

2016. dec. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!