Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok mondani olyan alapozót/...

Tudtok mondani olyan alapozót/cc krémet/bb krémet ami tényleg illik a világos bőrszínhez?

Figyelt kérdés

Eléggé világos bőröm van, úgyhogy nagyon meglátszik rajta ha elüt az alapozó. Ráadásul sokkal úgy járok, hogy eléggé rózsaszínes a termék tónusa, de nekem egyértelműen sárgás a bőröm színe. Drogériákból próbáltam már ilyen termékeket. Amik beváltak eddig:

Miss sporty morning baby bb krém matte 001 light

max factor cc krém 40 fair (ezt nemrég vonták ki a forgalomból)

Amik nem váltak be:

manhattan clearface bb krém 01 light (túl sötét)

garnier miracle skin perfector bb krém light/claire (túl sötét)

Egyszóval szeretnék olyantól választ kapni akinek ilyen nagyon világos bőre van és neki is vannak ilyen igazán világos bőrre kitalált termékei. Illetve az is jó lenne, ha ismerné azokat a termékeket amiket a beváltakhoz írtam.De ez nem fontos. Ami talán lényeges lehet hogy a bőrtípusom zsíros/kombinált. Köszönöm előre is a válaszokat!:)



2016. dec. 12. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Színben ezeket tudnám javasolni neked:

Helia-D BB krém - Extra Light,

Avon Calming Effects mattító alapozó - Ivory,

L'oreal Infallible Stay Matte alapozó - Porcelain 10


Minőségben a Helia-D BB krém nekem nem vált be, mert gombócos pattanásaim/keléseim lettek tőle. Utána kipróbaltam az Avon-os alapozót ami színben jó volt, viszont mindig átfénylett egy pár óra után a bőröm, es utána fenyárban úszott az arcom, de pattanásokat nem okozott. Aztán én is újra a L'oreal BB krémjét kezdtem el használni, de túl sötét nekem is. Aztán megtaláltam a L'oreal alapozóját, ami egy csoda. Imádom, olyan szép selymes, matt(órák múlva is matt), egyenletes arcbőrt eredményez, tökéletes a színe, es semmiféle bőrhibám nincs tőle. Nekem a L'oreal a kedvencem, es ezelőtt meg soha nem találtam olyan alapozót/BB krémet/CC krémet, ami minden elvárásomnak megfelelt volna.

2016. dec. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Átérzem a problémád, az enyém is sárgás de nekem még az is túl sötét ami neked bevált...BB krémekről sajnos nem tudok nyilatkozni, csak alapozóról:

L'oreal-ból a True Match N1, és az Infallible 10 porcelain világos, és kifejezetten sárgás árnyalatú. Nekem ezek is sötétek sajnos de ha neked a maxfactor elég világos akkor ez is jó kell hogy legyen. De ha elmész a dmbe/rossmannba a teszteren úgyis látni fogod. Én ezeken kívül drogériában még nem találtam világosabbat:(

2016. dec. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
Próbáld ki a Holika Holika bb krémeket. Nagyon világosak és jól fednek. Nekem az általad írtak köül a morning baby volt de az annyira nem vált be, a holika minősége sokkal jobb. És többféle bőrtípushoz gyártják őket, van a teafás, az pl. épp a te bőrödre lenne jó. Az egyetlen hátránya, hogy ebayről rendelhető de amúgy elég olcsó is, 1200-1500 között szoktam venni.
2016. dec. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát:) Sokat segítettetek
2016. dec. 14. 06:16
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha sárgás, akkor próbáld meg a Bourjois alapozóit (kicsit húzósabb ár, de nekem beváltak), a legvilágosabb hátha jó, és az sárga tónusú is. Illetve a MAC-ben biztosan van neked való alapozó.
2016. dec. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Catrice hd liquid coverage. Nekem is világos a böröm, de az az alapozó egy csoda. 2300 ft a rossmannban/müllerben
2016. dec. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is a Catrice HD liquid coverage alapozót ajánlom. Én ezt használom a legvilágosabb árnyalatát. (010 light beige). Nagyon jól fed,nem kopik le,szép egyenletes lesz az arcbőr. Tökéletesen passzol a világos bőrszínemhez.
2016. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Garnier bb krém
2016. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Es a legvilagosabb arnyalat nem tul rozsaszines?
2016. dec. 19. 23:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Story of my life :D

Nekem is nagyon világos bőröm van, és emellett sárgás.


[link]

[link]


Ez a két alapozó vált be nekem legjobban eddig.

2017. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!