Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehet a pattanást...

Hogyan lehet a pattanást láthatatlanná tenni?

Figyelt kérdés

Hallottam már ilyenről, de jó lenne konkrét információkat gyűjtenem. Fiú vagyok, és meglehetősen pattanásos az arcom, ami nagyon idegesít. Járok kozmetikushoz is, tisztítom is az arcom, de nagyon zavar. Milyen kozmetikai eszközzel tudom elfedni őket? Hol kaphatok? Hogyan kell használni?

18f


2010. máj. 2. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :)
2010. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Korrektort tehetsz rá de akkor is látszik majd csak halványabban. Teljesen eltüntetni nem tudod csak egy kiló sminkkel, az meg elég hülyén nézne ki.
2010. máj. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

láthatatlanná nem tudod tenni :P de elfedni szépen ellehet úgy hogy alig látszódjon :D folyékony alapozó a legjobb rá a bőrőddel egyszinűt próbálj venni vagy max 1 árnyalat eltérés lehet vékonyan és egyenletesen kend el az arcodon kézzel könyebb és figyelj rá hogy ne legyen maszk hatású vagyis ne látszódjon meg a vonala minden drogériában lehet kapni pl: rossmann dm bár én az avonos termékeket ajnánlom megbízhatóbb ha vmit nem értesz akk kérdezz :D


15/L

2010. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!