Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanást tényleg eltünteti...

Pattanást tényleg eltünteti az aceton?

2011. okt. 17. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Úristen....szárítani mondjuk tényleg tud(lsd: kezed lakklemosás után) de tuti, h nem tesz jót a bőrnek.
2011. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem,de megmarja a bőrt.Így sebes lesz.
2011. okt. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogy marja meg a bőrt, ez csacsiság! Ha kis helyen, csak a pattanásra tesz, mondjuk fülpálcikával, akkor valóban gyorsítja a leszáradást. És nem lesz direkte attól sebes. Próbáld ki!
2011. okt. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikus vagyok,nem próbálom ki,ha nem baj:).De az biztos,hogy megmarja a bőrt.Könyörgöm aceton!Az a baj,hogy a saját bőrötöket nem ismeritek,ha a lakkot oldja mit tesz a bőrrel?
2011. okt. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Előző előtti vagyok. Én évek óta használom a herpeszemre, és nem marja meg a bőrt!!! Írásba adom. Sőt villám gyorsan leszárítja! De azért csak nyugodtan pontozzatok le. Semmi baj. A kérdező meg próbálja ki a pattanására. Ez nem sósav, nem kell parázni, könyörgöm. De azért nincs harag, sziasztok. 40/n
2011. okt. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha már a kozmetikusságnál tartunk, nem kell fölényeskedni, mivel nekem jó pár évvel ezelőtt pont a kozmetikusom ajánlotta az acetont, akinek azóta is nagyon hálás vagyok ezért! Méghogy nem is merem a saját bőröm? Vicces vagy. De sebaj, nem vagyunk egyformák, ettől kerek a világ. Üdv.
2011. okt. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Ez nem fölényesség,csupán egy vélemény.Mindenki azt tesz a bőrével amit akar,de előbb használok bőrfertőtlenítőt:).Akár ecsetelőt is.Ha meg nagyon spórolni akarok akkor 3%folyékony hidrogén-peroxid.
2011. okt. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
8%
Hat nem semmi...aceton bőrre hat nem normi az aki azzal probélja kezelni...az egy erös sav nem arcápoló...az tény hogy eltünteti a pattanást de a börröd is...
2012. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!