Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elsősorban goth lányokat...

Elsősorban goth lányokat kérdeznék, hogy hogyan kell ilyen sminket készíteni, vagy egyáltalán milyen segítő tippjeitek vannak számomra?

Figyelt kérdés
Kis segítség kéne smink terén,mivel nem vagyok tapasztalt benne,és nincs kitől megtanuljam...Tehát azt szeretném kérdezni,hogy hogy lehet fehérebbé csinálni az arcomat,az ajkaimat pedig fakóvá szeretném varázsolni. Sajnos sötétszőke hajam van,de néha hasonlít a barnára,vállig érő,sima és kissé lapos. Valami tipp stílusosabbá tételhez? Szeretnék valami Wednesday-s feelinget rávinni a külsőmre. Legyetek szívesek normális válaszokat adni. Köszi
2010. máj. 3. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%

Lenne egy kérdésem: Milyen megfontolásból lesz valaki ilyen kinézetű? Most tényleg nem bántásból mondom, de miért csúfítjátok el magatokat? Fiatalok vagytok, és mégis valami földöntúli kinézetet csináltok magatoknak...


Amúgy valami világos púder szerintem fakóvá tenné a bőröd, de ne legyél már olyan...

2010. máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Nem vagyok goth, de ezt az oldalt ismertem a rockos múltam miatt. Amúgy nem baj, majd kinövöd.

2010. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy fehér púdert használ valaki, és fekete szemfestéket, sötát rúzsokat, nem lesz ronda! van, akinek nagoyn is jól áll. Én pl. goth vagyok, de mindig megdicsérnek a "normális" stílusú ismerőseim is, hogy milyen jó a sminkem/ruhám. Mondjuk egyetemista vagyok, szóval itt annyira nem megy az előítéletesdi. A megfontolás pedig a goth életstílus, életérzés, nézz utána, ha érdekel, most nem fogok róla kiselőadást tartani.

Kérdező: én az avonból rendelem a legvilágosabb tónusú alapozót, de egyébként is fehér a bőrőm. Van arcfestékem is (fehér) ilyet sima hobbiboltban kapsz, koncerteken ezt használom. A hajstílusról kérdezd a fodrászod:) Nekem átlalában tépett (mondjuk én festetem ciklámenesre, vörösre, narancssárgára, néha lilára:), néha tupírozom is, néha kreppelem, néha göndörítem:)... vasalni utálom, mindenki azt csinálja. Ha nem vagy megelégedve a hajszíneddel, de tartós festéket nem akarsz, a színezőt tudom javasolni, ami 1 hónap alatt kikopik, de addig nagyon jó színe van:) A te hajszíned tuti befogja rendesen. Hmm, száj, valószínűleg léteznek világosabb rúzsok is, nézz körül dm/rossman stb.-ben, vagy avonkatalógus:) Sminktípusokból (pl szemkihúzás) szépeket találsz neten is, sokan pl deviantart-ra töltik fel a saját kreálmányaikat, ott is lehet nézelődni. De a legjobb, ha kitalálsz valamit te magad, és megpróbálod megvalósítani:) 21/L

2010. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a helyedben nem rendelnék a darkshopból mert 1, drága 2, kb. mindent az x-trax-ból hozatnak 3, minden pózer onnan rendel :D
2010. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Sajnálom,ez most nagyon csicskásan fog hangzani,de mivel nem érted meg az érzéseimet,gondolataimat és világomat,azt sem fogod érteni miért akarok "földöntúli" feelinget magamnak. Én nem úgy akarok kinézni,mint aki fejest ugrott a meszesvödörbe és kiboxolta a szemét feketére és rondán néz ki,én az elegancia felé vonzódom,a sötét és mély érzelmekhez.


Második: Kösz,de nem rendelek netről,mivel elsősorban nem Magyarországon élek,másodszor meg k*rvadrága :D Amúgy nem érdekel,ha kinövöm,bár nem hiszem,mert eleve mindig is így éreztem,csak nem tudtam kifejezni magam.


Harmadik: Köszi (: Én igyekszem ilyen kiegészitőkre vadászni,de ritkán találok értékesebb darabra,sminkeléshez pedig nem értek :S Mint írtam az elsőnek is,én is a jó kinézetre hajtok,nem a kitűnésre. Gondolom érted. Fodrászom nincs és nincs senkim,aki tudna segíteni rajtam goth hajtípusokkal kapcsolatban..Köszi a választ!

2010. máj. 3. 20:13
 6/12 anonim válasza:
100%

ne akarj Wednesday-es lenni! az a stílus csak az övé :)

na jó, viccet félretéve, szerintem is lehet igényes is egy "goth" smink, ruházat, stb. youtube-on, vagy akármelyik videómegosztó oldalon én már láttam videót, amiben sminkelnek, biztos van ilyen stílusú is.

2010. máj. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!! Én egy hajfesték színt ajánlok neked,a színe a hajamnak kb. olyan, mint a tiéd! Burgundi! Sötét lila, majdnem fekete árnyalatú, én ezt használom. Rúzsból néha nem kenek, néha pedig lilás árnyalatút kenek, remekül kihozza a lilásfekete haj és a lilásvörös(egyáltalán nem csúnya) rúzs a szememet, és még világosabbá teszi z amúgy is fehér bőröm: nem kell még csak mázolni se,max púder! 19/L
2010. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a maybeline 001-es színe elég világos (ha még világosabbat szeretnél, vegyél porpúdert, és keverd házilag össze egy leheletnyi összetört, fehér szemhéjpúderrel)
2010. máj. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Youtube-on mindenféle sminkelős videót találsz, onnan tudsz ötletet meríteni. Emlékeimben Wednesday-nak lapos haja van, szóval azzal nem tudom mi a baj:)


Én mikor ilyen gót-féle voltam, akkor nagyon kevés arckrémbe (ribizli méretű) kevertem púdert. És nem száradt a bőröm, de szép fehér volt.


Egyébként, te is olyan öntelt meg beképzelt leszel mint a többi, hogy nem értenek meg. De ne legyen igazam.


15L

2010. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

15 évesen aztán sokáig tarthatott a goth életstílus nálad... annyira, hogy van alapod megítélni másokat....?

A beképzeltség nem stílus kérdése, hanem emberé, jellemé. Aki túl sokat gondol magáról, és lenéz másokat, az ugyanúgy megteheti ezt plázacicaként, rapperként, tudomisénmiként. De gothként nem, mert az "igazi" gothok toleránsak és megértőek. Ebből látszik, hogy neked nincs fogalmad az egészről, csak gondolom felvettél pár csipkés rucit, meghallgattál egy evanescence (XD) meg egy him cd-t és hűdegót lettél.

2010. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!