Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elsősorban goth lányokat...

Elsősorban goth lányokat kérdeznék, hogy hogyan kell ilyen sminket készíteni, vagy egyáltalán milyen segítő tippjeitek vannak számomra?

Figyelt kérdés
Kis segítség kéne smink terén,mivel nem vagyok tapasztalt benne,és nincs kitől megtanuljam...Tehát azt szeretném kérdezni,hogy hogy lehet fehérebbé csinálni az arcomat,az ajkaimat pedig fakóvá szeretném varázsolni. Sajnos sötétszőke hajam van,de néha hasonlít a barnára,vállig érő,sima és kissé lapos. Valami tipp stílusosabbá tételhez? Szeretnék valami Wednesday-s feelinget rávinni a külsőmre. Legyetek szívesek normális válaszokat adni. Köszi
2010. máj. 3. 19:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%

Az a tizenöt éves csitri vagyok :)

Látod, te is ítélkezel, szóval nem vagyunk különbek. 15 éves létemre majd' három évig tartott a gótulásom. És nem hallgattam a felsorolt két együttest, szóval ez cink. De ha toleránsak, akkor elfogadják azt is, ha nincs jó véleménnyel valaki róluk, nemde?

2010. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadom, de megvan róla a véleményem, és az az hogy 10-14 évesen az ember csak keresi magát, egyik "stílust" sem érti /érzi át igazán, hiszen még gyerek, nem hiszem, hogy át tudná érezni azt az életfilozófiát, amit pl. a goth képvisel, vagy hogy fogalma van róla, hogy milyen társadalmi/viselkedési/öltözködési normák miatt alakult ki. Természetesen ez nyilván így van más stílusokkal is, de azokhoz nem nagyon értek (főleg ami nem metalon belüli).
2010. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!