Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tapasztalatok alapján melyik...

Tapasztalatok alapján melyik a legtartósabb folyékony matt rúzs? Főleg sötét színeket nézve.

Figyelt kérdés

Nem voltam nagy rúzs fan főleg nem követem a trendeket aztán barátnőm kezembe nyomott egyet és meglepődtem hogy "basszus ez ilyen? és nem jön le ha kajálok? kuss és fogd a pénzem".

Tapasztalatok alapján melyik bírja a legjobban evést/ivást/viselést?


2016. dec. 29. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A Kylie cosmetikesek nagyon jók, viszont nagyon drága.Ha olcsón akarod megúszni és gyorsan szeretnél venni akkor a Rossmanban van a Lovely-s extra lasting 650 Ft nagyon megéri.
2016. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Alapból olcsózok de ezzel úgy vagyok hogy inkább kiadok rá többet hogy legyen egy amit nem kell 10 percenként figyelni hogy úristen mikor jött le szóval lehet drágábbat is, legutóbb pl egy make up factory rúzst néztem ki ami a 3600 forintjával nekem már kicsit a drágábba hajlik de ha tényleg jó kiadok ennyit rá.
2016. dec. 30. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Pupa, Jeffree Star, Kylie amiket én használok és ajánlom őket. :)
2017. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a theBalm folyékony rúzsait szeretem.

Egy db 5000 Ft körül van, de nagyon megéri.

Vannak világosabb és sötétebb árnyalatai is, bár a kínálatukból még mindig hiányzik egy barnásabb nude vonal.

Rajtam már a "Charming" árnyalat is nagyon sötét, mert extrém fehér bőröm van. Ezt inkább nyári időszakban használom.

2017. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!