Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemöldök színezőt...

Milyen szemöldök színezőt ajánlotok, amit könnyű használni?

Figyelt kérdés

Még soha nem festettem ki a szemöldököm. Milyen terméket vegyek elsőre, amivel boldogulok majd?

Nagyon világos, szőkés, arany színű a szemöldököm és nem is akarok erős sminket, csak valami nagyon szolidat, amitől nem fogok sokkal máshogy kinézni, és az sem gáz, ha egyik reggel felkenem, másik reggel nem.


2017. jan. 1. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez főleg egyénfüggő. Vannak gél és por állagú termékek, meg szemöldökceruza is. Utóbbit én nem próbáltam, de láttam más lányokon, hogy szépen tudtak vele bánni. Azt hiszem a Sleek pulton láttam a Müllerben elég világos, szőkés árnyalatot.

A gél és por állagúról azt tudom mondani, hogy a gél szerintem gyorsabban felvihető, de nekem nem annyira tetszik benne, hogy nem olyan szálas utána a szemöldök. Egyébként a Nyx porállagúját használom most, a legszőkébbet, de nem tudom, hogy nagyon világos szemöldökre mennyire lenne jó...Még nekem is óvatosan kell (nem szeretem túl erősre), pedig nincs túl világos szemöldököm.

Szerintem olvasgass neten egy kicsit, aztán nézz körül. Sokféle árfekvés, állag, minőség van. Ha kicsit többet rászánnál, akkor én a Pupába mennék a helyedben, ott az eladólányok szerintem sokat tudnak segíteni.

2017. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes válaszod!
2017. jan. 1. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen, írj, ha vmi esetleg még érdekelne ezekkel kapcsolatban. :)
2017. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem valami szemöldök gélt használj elsőre. Olyasmi keféje van, mint egy spirálnak és csak át kell fésülnöd a szemöldököd vele.

Nem fog hűha szemöldököt csinálni de ad neki egy kis színt.

Kezdésnek tökéletes :)

2017. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!