Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avon gel shine gél hatású...

Avon gel shine gél hatású fedőlakk uv lámpa alatt megszárad?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a köröm lakk nem szárad uv lámpára, de ha esetleg ez a fedőlakk igen aakor ezzel kenném be és igy raknám alá hogy hamarabb megszáradjon. Szerinetek megköt alata? Vagy ha nem akkor tudtok olyan fedőlakkot ami igen vagy valami mást amtiől gyorsabban megszárad a lakk? Előre köszönöm a rendes, normális válaszokat!

2017. jan. 16. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, a körömlakk levegőn szárad. Létezik uv fényre is kötő fedőlakk (crystal nails uv top coat), de ez sem segít abban, hogy az alsó rétegek gyorsabban száradjanak.
2017. jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de azota találtam egy megoldást erre gél lakk és sztem anyira nem lehet nehé egy probát megér. Találtam videokat meg leirást hogyan kell otthon késziteni.
2017. jan. 17. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!