Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfiaknak smink? Mi az, ami...

Férfiaknak smink? Mi az, ami még elmegy?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 14:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%
SEMMI :|
2010. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%

az attól függ mit akarsz elérni... ha metal /goth stílust akarsz, akkor bármi, amit elképzelsz.


de ha semmi ilyesmiről nincs szó és csak úgy a hétköznapokra gondolod, sztem semmit!

2010. máj. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%
szerintem semmi...
2010. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem meg igenis sminkelheti magát ha bőrhibái vannak vagy pattanások.


Korrektor meg ajakbalzsam sztem simán.;)

2010. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
ajakbalzsam. a többi kizárva szerintem:\
2010. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%

Semmi!!!

Ha fotózásra megy rendben alapozzák le meg ilyesmi, de amúgy semmi!

Kozmetikushoz eljárhat, sőt jobb is, ha kezelteti a bőrét, arckrémet is használhat, de hogy smink, b*zis, kozmetikusként mondom ezt. A metrószexuális "férfiak" undorítóak!

2010. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
37%
smink az ne!!! max ajakbalzsam ( enyhe vagy szintelen) meg korrektol ha nagyon szükséges 16 L
2010. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
76%

A válaszokat olvasva a sminket legtöbben a női sminkkel azonosítják, azaz a férfi tőle nőies, b.zis lesz. Ez tévedés. Már rég óta használnak férfi sminket filmezésnél, fellépéseknél, fotózásoknál. Nemhogy nőiesebb, hanem férfiasabb lesz tőle.

Mit is jelent a jó smink?

Akkor a legjobb ha nem is látszik, hogy van feltéve smink, továbbá az előnyős tulajdonságokat kihangsúlyozza, a kevésbé előnyöseket javítja.

Ennek megfelelően lehet férfi smink. Már rég kísérleteznek pl. férfi rúzzsal is.

Húsz évvel ezelőtt a nők egyáltalán nem borotválták magukat olyan szinten, mint ma. Egy szőrös hónalj vagy láb normálisnak számított (a fazonírozott fanszőrzetről nem is beszélve). Nem gondoltam volna akkor, hogy férfi létemre mára a hónaljamat fogom borotválni, epilálni. De a kedvesemnek így tetszik és nekem is jó ez.

Tehát lehet, hogy a jó férfi smink a közeljövőben normálisnak számít majd.

(Én jojobás, aloe verás szájápolót használok naponta többször.)

2010. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

nos az utolsó válaszolón kívül, kb mindenki leülhet, 1-es, ugyanis a férfi smink nem azt jelenti hogy vörös rúzs fekete füstös szemek szépen kihúzott szemöldök...

a férfi smink annyit tesz hogy: bőrrel azonos színű alapozó, korrektor a javításokra, és az egészet fixálni egy kőpúderral, és férfiaknak kifejlesztett ajakbalzsam, ez kérlek szépen 1 tökéletes férfi sminkje, a férfi smink nem egyezik meg a női sminkel-.-

2011. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!