Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen karórát választanátok...

Milyen karórát választanátok ezeknek a szempontok alapján 50-60 ezerig?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Általában farmer + inget hordok, de szoktam pólót is hordani. Olyan óra kellene ami mindkettő stílushoz/öltözködéshez illene. Miből legyen szerintetek így a szíja: bőrből vagy fémből? Melyik elegánsabb?

2017. jan. 27. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp fém. Tartósabb, modernebb.
2017. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És milyen márkát ajánlanál?
2017. jan. 27. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Casio
2017. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a fém szíj mellett teszem le a voksot. Első órád lesz? Mondjuk nekem a casio olyan tömeg óra, túl sok embernek van és én pontosan ezért nem venném meg. Azt nem írtad, hogy quartz vagy automata órát keresel. Bár ebben az árban automatát nem igen találsz. Ami most nagyon modern és vagány az szerintem a Vostok - Europe órák.
2017. márc. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!