Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lányt választanátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanátok az alábbi szempontok szerint? És miért?

Figyelt kérdés

Ugyan olyan szépek de majd ezt kifejtem jobban. Először a jók és aztán egy rossz szempont.


a)-Okos, szép, jó a segge (fut, sportol), de osztálytárs.

b)-Okos, szép, brutál jó segge van (de nem a sportol), de idegesítően buzgó.

c)-A 3 lány közül a legszebb, de nem jó tanulo 2 tantárgyból bukásra áll, fiatalabb nálam egy évvel (ez nem baj) és sokat sportol .


A válaszotokat indokoljátok légyszíves !! Köszönöm :)



2013. nov. 22. 23:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
c :) az első azért nem mert osztálytárs, és osztálytárssal még véletlenül sem járnék. 2. azért nem mert utálom a buzgóságot.
2013. nov. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 zotanbro ***** válasza:
az a-t választanám mert vkit választanom kell :D
2013. nov. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
én nem a fenekük alapján választok magamnak párt mint egyesek............hanem a mellük alapján arról meg nem írtál
2013. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ebben a sorrendben próbálgasd fel őket a farkadra. Miért kellene választani, ha mindet megkaphatod?:)
2013. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

d- aki megbízható:D

oh wait.. the irony :D

2013. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
c, ha neki is brutál jó a segge. mert a, kilőve az osztálytárs dolog miatt, emlékszem milyen rossz vlt... b, zavaró a buzgóság ha túlzott. c-ben nem zavaró semmi, kit érdekel bukik-e??? :D
2013. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
b) mert az osztálytárs nem annyira jó mert szakítás esetén mindig látjátok egymást ami nem feltétlenül kellemes... persze ha már jövőre úgysem lesztek oszt. társak akkor lehet a)-t választanám...
2013. nov. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Jól sejtem, hogy a te szemszögedből le lehetne egyszerűsíteni úgy, hogy

a) - jó a segge

b) - brutál jó a segge

c) - eszméletlenül durván király segge van?

Válaszd azt amelyiket akarok, nehogy már mi döntsünk helyetted, dugd meg mindhármat úgy a legegyszerűbb.

2013. nov. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Az a-t, ha fiú lennék.


A túlbuzgó vagy buta embereket nem szeretem.

2013. nov. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D Meg is lepődtem :D Hát az a helyzet hogy össszejövök "a"-val egy ideig együtt leszünk aztán "c"-vel is ha szakitottam "a"-val majd jön "b" de csak alkalmanként :D Amugy meg johetnek a valaszok :D
2013. nov. 22. 23:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!