Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan/Mivel lehet kihegyezni...

Hogyan/Mivel lehet kihegyezni egy szemceruzát úgy, hogy megmaradjon a hegye?

Figyelt kérdés

2017. jan. 30. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg leejtetted már legalább 1x is? Mert akkor sajnos sehogy sem lehet már.Ez velem is előfordult.Szinte mindig.Azóta nem használok.
2017. jan. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én be szoktam tenni a fagyasztóba egy húsz percre,utána egy közönséges hegyezővel ki tudom hegyezni.
2017. jan. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Drogériában lehet kapni külön ilyen hegyezőt szemceruzákhoz és szemöldökceruzákhoz, én ilyet használok, mert én sem tudtam kihegyezni sima hegyezővel (a fagyasztós módszert majd kipróbálom). Viszont ha leejtetted, akkor tényleg reménytelen.
2017. jan. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó minőségű szemceruzafaragóval.
2017. jan. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha leejtetted,akkor bizony sehogy. Ennek elkerülésének érdekében ajánlom a mechanikus szemceruzát.:)

Nekem jobban bevált.:)

2017. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat
2017. jan. 30. 20:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Van külön szemceruzahegyző, pl. az Essence-nek van ilyenje, ezerszer jobban tudsz vele hegyezni, mint sima ceruzahegyzővel.
2017. jan. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!