Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti rendeltetek már ebayről...

Ti rendeltetek már ebayről táskát?

Figyelt kérdés
Szeretnék ebayről rendelni táskát, viszont nem tudom hogy mennyire lenne silány a minősége? Legfőképpen azért onnan szeretném beszerezni mivel ott 2000 Ft körül is kapok táskát míg üzletekben minimum 6000 Ft. Vagy esetleg tudtok olyan üzletet Somogy megyében ahol olcsóbban hozzá juthatok?

2017. jan. 30. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Rendeltem,és nem volt silány minőségű. ugyan olyan volt mintha kínaiba vettem volna meg 3670ftért :D Jah és tervezek még ott venni/licitálni
2017. jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen és 3 éve meg van úgy, hogy napi szinten használom. Eddig akármilyen táskát vettem elszakadt, de ez strapabíró és a cipzára se ment tropára.
2017. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!