Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltetek már ebayről...

Rendeltetek már ebayről kabátot - mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Ezt a kettőt néztem (világos színben), mennyire térne el a valóságtól?


[link]


[link]


Esetleg ha már rendeltetek, tudtok képet mutatni, hogy milyen volt a megrendelés képe és a kézhez kapott termék?



2016. márc. 13. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


ezt rendeltem a barátnőmnek. a képen elég jól néz ki, valóságban olyan az anyaga mint egy vastagabb flanel ágyneműnek, a gombok sokkal nagyobbak mint a gomblyukak, a kapucni gombjai kettétörtek, a kabát eleje elszabott, az egyik eleje hosszabb, mint a másik. 8500-ba került.



ez a másik:

[link]



ez olyan mint egy vastagabb szabadidő felső. ez még az elfogadható kategória, de nem ér 5ezret.


szóval kabátot sose többet. nem magamnak vettem, így fotót nem tudok most küldeni.

2016. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

99% értékelés alá ne menjél, mert tuti, hogy nem azt kapod amit kértél.

Pl: az általad linkelt közül az egyik 97%-os, és ott sok negatív van kimondottan ruhák miatt. Rossz minőség, rossz méret stb..


Mi már rendeltünk kabátot, azt is kaptuk amit akartunk, de mivel 300 font volt darabja így garanciás volt.

2016. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen kabátot rendeltem (nem ugyan ettől az eladótól):


[link]


Nagyon csalódott voltam, mert úgy nézett ki, hogy még tovább adni sem mertem.

Vásároltam már másik kabátot is, az sem volt teljesen ugyan olyan, mint amilyenre számítottam, de azzal alapvetően meg voltam elégedve.

Ahogy előttem is írták, mielőtt ilyesmit (vagy úgy akármit) vásárolunk, alaposan át kell nézni az eladó értékeléseit!

2016. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer rendeltem, konkrétan meg se kaptam, kamu volt az eladó. Mentségemre szóljon, hogy az első ebayes vásárlásom volt, jobban utána kellett volna néznem az eladónak. A pénzt legalább visszakaptam.
2016. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendeltem, még télen, azóta sem kaptam meg! :C persze, pénz az vissza igényelhettem, de sajnálom, mert kimondottan olyan kabátot kerestem egy ideje.
2016. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!