Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltetek már Ebayről?...

Rendeltetek már Ebayről? Mennyi időbe telik, míg megérkezik a posta az USA-ból?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én imádok az Ebayt. Pont egy hete jött meg egy pólóm. USA-ből két hét volt, ez eléggé szerencsés. Viszont egy ismerősöm cd-je 5 hét után jött meg. Eléggé változó...

2010. ápr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha a postás lopós, akkor lehet soha sem jön meg :D attól függ milyen postázási módot választol. Van express, ez 2 nap plusz magyarországi vámkezelés, de van sima az kb. 2 hét, de ha nem az usából jön, hanem kínából, akkor az 6-8 hét is lehet
2010. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
33%
Én még nem, és akkor egy off, ha szabad: linket kaphatok erről az oldalról? :) Köszönöm, és bocsi
2010. ápr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A postázásnál ezt a lehetőséget adja: USPS First Class Mail International.

Így tudtok valami pontosat?

2010. ápr. 17. 23:21
 5/6 anonim ***** válasza:
first class esetén max 10 munkanap, azaz 2 hét, de ez függ attól is, hogy mit rendelsz, mert a vámkezelés nekem tovább tartott mint a postai út amerikából magyarországra
2010. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egy nadrágot szeretnék vásárolni, ez esetben gondolom nem kell vámkezelés miatt várakozni.
2010. ápr. 17. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!