Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megnézed/Megnézitek a szép...

Megnézed/Megnézitek a szép lányokat az osztályban? És akik kevésbé szépek, ugyanugy viselkedtek vele?

Figyelt kérdés
Én nem érzem magam szépnek, ilyenkor nincs önbizalmam a suliban...tök rossz..:(
2010. máj. 6. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
őszinén szólva engem már nem érdekel megnéznek-e vagy sem... a fiú aki tetszik elballag és ennyi volt. :(
2010. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

bocsi az offért


Első: Menj oda hozzá ballagáson;) Esetleg msn címet is kéretsz..:D csak hogy "barátok" legyetek/maradhassatok (A)

Veszteni nem veszthetsz semmit;)

2010. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Bár én lány vagyok, de mindig ugyanúgy viselkedek azokkal az emberekkel, akik szépek és azokkal is, akik nem. Számomra nem az határozza meg az ember értékét, hogy hogyan néz ki. A kedvesség, az intelligencia, az életfelfogás, HUMOR sokkal fontosabb.
2010. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

ja csak asszem van bnője, de én nem bánom, mert elvileg jól megvannak.

de tényleg lehet, hogy felveszem msnre, mostmár aztán tényleg nincs vesztenivalóm, nem kell minden nap bámulnom, lehet soha nem látom már többet...szal meglehet.

2010. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!