Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tapasztalatok? Mennyi idő...

Tapasztalatok? Mennyi idő után kopik le?

Figyelt kérdés

[link]



Szőke hajam van és szeretném befesteni a sötétbarna szemöldökön világosbarnára.


Nos ha a szőke festékkel festem be, akkor kb pont világosbarna lesz ( a kép alapján )


Van valakinek valamilyen tapasztalata? És fodrászkellékesben mennyi kerülhet ez a fajta festék?


Előre is köszi a válaszokat :)


2010. máj. 6. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

mennyire üt el a hajszinedtől? az enyém is barna(szemöldök) a hajam szőke de abszolút passzolnak egymáshoz, teljesen normális

persze van, akinek nem szép :S

2010. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát már régóta így van. meg ígyis jó szóval nem ronda :D csak stzeretném kipróbálni mert szerintem úgy csak szebb lenne. hameg nem úgyis lekopik
2010. máj. 6. 22:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom az hogy a sötétbarna szemöldökömet a világon semmilyen festék nem világosítja ki. Pedig már mindenfélét próbáltam, ezt is és marhára drága volt 1700 ft körül felénk. Nekem csak a szőkítőpor volt megoldás, de vigyázni kell hogy csak a szőrre kerüljön különben a bőr is világosabb lesz körülötte. De attól világosbarna lesz ha 5 percet rajtahagyod, szóval én azt ajánlom, 9%-os oxival.
2010. máj. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!