Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Catrice HD Liquid Coverage...

Catrice HD Liquid Coverage alapozó?

Figyelt kérdés
Tud valaki erről a termékről? Egyszer vettem, a legjobb alapozó, amit eddig próbáltam és azóta nem tudom újravenni, sehol nincs már.

2017. febr. 1. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyártják még (hiszen csak tavaly ősszel jött ki), de most mindenki rá van függve, emiatt folyton le van fosztva a Catrice állvány a drogériákban. Járj gyakrabban Rossmannokba, Müllerekbe, nézd meg több helyen is, hátha sikerül kifogni, esetleg nézd meg notinon, hogy ott van-e, mert ők is árulnak pár Catrice terméket.
2017. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én múltkor is láttam, viszont végül nem vettem meg, nem talátlam elég fehéret:D
2017. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedvenc alapozóm.:)

Ilyet használok, de én mindig látok kinn, bár ez helytől is függ.

Müllerben is nézd meg(ha van a közelben)

2017. febr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Két városban is néztem, az egyikben háromszor, a másikban négyszer. Megkértem egy barátnőmet, hogy nézze meg ő is ott, ahol lakik, ott sem volt, azt mondta az eladó, hogy kifuttatják ezt a terméket.
2017. febr. 2. 20:11
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Tutira létezik még, pár napja láttam, viszont szánalmasan kevés a színválaszték :D Nekem van egy, száraz bőrre nem a leg-fszább.
2017. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, itt az idén kifutó Catrice termékek listája, és ez az alapozó nincs köztük, tehát az eladónak nem volt igaza:

[link]

Tényleg csak arról van szó, hogy most elég népszerű lett, mert olcsó, és ahogy olvastam krémmánián, jó is, ezért van kifosztva minden Rossmann.

2017. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem ez az alapozó megy ki, hanem egy másik.

Esetleg netről tudsz rendelni. A rosszmann weboldaláról.:)

2017. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

rossmann*

Bocsi autokorrekt.

2017. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyobb városokban lehetetlen találni gyakorlatilag. Én nalunk mindig talalok meg 1-2 darabot beloluk 10 es arnyalatbol sosem de nekem ugy is a 20 as jo abbol mrg mindig talalok legalabb 1 et
2017. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!