Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ennyi smink már sok? :D

Ennyi smink már sok? :D

Figyelt kérdés

Alapozó (nem vastagon, mondjuk egy elég gyenge fedésű Lovely alapozóm van, de ahol nincsenek ronda hegeim (nem csak pattanás utáni van...), ott csak egy keveset használok) és szájfény/szempillaspirál (általában egyszerre a kettőt nem használom; a szájfénynek van egy pici pirosas (?) színe)

14 évesen sok?:D



2017. febr. 1. 07:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem sok mondjuk én 15/L vagyok és csak rúzs meg szempillaspirál egy átlagos napra ( de ez a lustaságtól is függ xD) ; szerintem ha mész valamilyen alkalomra akkor a szemhéjaddal is foglalkoz:)egy jó tanács ha a szájfénynek nagyon intenzív pirosas árnyalata van azt inkább ne-max szülinapokra ;)
2017. febr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. febr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem,használhatod őket együtt is nyugodtan.
2017. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
Attól függ hogy hova. Iskolába az alapozó sok, főleg ilyen fiatalon, és pattanásokra nem javasolt, de ha te így szereted akkor nyugodtan használd, nem szeretném megmondani mit csinálj. Alkalmakra már használhatsz alapozót, de mindig nézz utánna milyet használsz. Nem ismerem az alapozókat, de sose legyen sminkcucc noname kínaiból vett. A lovely márkát ismerem mondjuk, nem hiszem hogy rossz. A szemplillaspirál és a szájfény rendben van hétköznapra is. És ha sminkelsz akkor mosd le rendesen minden este sminklemosóval, hidratálj is. Fontos hogy rendszeres sminkelés mellett ápolva legyen a bőröd.
2017. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért sok?

15 vagyok de iskolába rúzs, szempillaspirál, alapozozó, szemhéjfesték amit használok, de ez nem sok ,csak feldobja az arcom, nézz Kylie Jenerre hatszor több tonna smink van rajta neg műtét mégse szól be neki senki ez ahhoz képest semmi, ha jól van felvíve.

2017. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút nem sok. Ha csak pici bőrhibáid vannak, akkor esetleg egy BB krém is elég lehet, ami könnyebb, de azért mégis fed egy picit és kiegyenlíti az arcbőröd. Esetleg korrektor is jó lehet, ha van egy-két pattanásod. Viszont az alapozóval sincsen semmi baj, ha jó a színe, jól eldolgozod és jól viselkedik a bőrödön, természetesen néz ki és nem maszk hatása van. A szempillaspirállal sincsen semmi baj. Én maximum a szájfényt hagynám el, de ha nem erőteljes a színe, akkor az is belefér.
2017. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem sok.
2017. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

#5 De te nem Kylie vagy,hanem egy 15 éves iskolás lány, akin van egy kiló vakolat.

És Kylie nem egy átlagos 15 éves iskolás lány. Nem azt mondom,hogy egyáltalán ne sminkeljetek, de szerintem hétköznapra elég egy kis szempillaspirál meg egy kis szájfény.

Különben is ilyen korban,mikor pattanásosok vagytok,nem használ az alapozó, még ront is rajta,mert eltömi a pórusokat, nem tud lélegezni a bőrötök és még több pattanásotok lesz. Most lehet lepontozni 😀

2017. febr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem akarok senkinek se beszólni, de ha elmondom a véleményem, kedvesem hogy szerintem sok ennyi idősen az alapozó miért kell egyből lepontozni? Írtam is szépen hogy nyugodtan haszlálhatod te is és senkinek sem tiltottam meg. De mondjuk elég csak ránézni a mai lányokra. Egyikőtöket sem bántottam nem érten ezt a reakciót.
2017. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
És az utolsóval teljesen egyet értek, nem hagyja lélegezni az arcot, és légyszives írjátok meg nekem mi nem tetszik a válaszomban, az hogy leírtam hogy nen csak az alapozót kell használni hanem mellette ápolni is kell? A tanács fájt ennyire nektek, vagy szerintem inkább az hogy a vélemleményettekkel szemben álltam. De úgy látom itt nem a hasonló felfogásúak vannak többségben
2017. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!