Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legvilágosabb bb...

Melyik a legvilágosabb bb krém vagy alapozó?

Figyelt kérdés
2017. febr. 3. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:

én mostanság a Freedom makeup-nak a 02-es "fair" árnyalatú alapozóját használtam, de most vettem a h&m-ben egy alabastrom nevűt, az is eléggé világos. A Makeup revolutionnek van fehér alapozója, nem túl pigmentált, inkább világosításra jó. Illetve fehér korrektora is van, na az viszont brutál, szó szerint fehér. Illetve vannak fehér alapozók, de azok eléggé ritkák, nehezen fellelhetőek, rendelős oldalakról lehet szerezni. Drogériában nem is láttam még.


[link] ez pl. fehér.

2017. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En a h and m ben kaphato alapozobol a porcelaint hasznalom es szinte feher szinu:D
2017. febr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
Hullaszínű bőrre én holika holika bb krémet használok, kb. megegyezik a fedése egy alapozóéval.
2017. febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de a hullaszínnél azert sötétebbet
2017. febr. 5. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


H&M-ben vettem nemrég alapozót, nagyon bevált, nagyon szépen illeszkedik a bőrszínemhez. És nem hullaszínű, csak világos C:


nagyon jó, és nem túl drága (3000ft) én ajánlom :)

2017. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Akkor a catrice all matt plus 001-es, az nagyon világos (de nekem sötét volt) illetve van a rimmelnek is egy, a nevére már nem emlékszem.
2017. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Maybelline Fit Me alapozó, 110-es Porcelain árnyalat, Bourjois Healthy Mix alapozó 51-es Vanilla Clair árnyalat.
2017. febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!