Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Por vagy krém pirosító, ha...

Por vagy krém pirosító, ha nem használok alapozót?

Figyelt kérdés
Eddig por állagú és gél, tehát ilyen tintás pirosítóm volt, amiből az utóbbi rendkívül tartós volt rajtam. A por állagú catrice volt, a krémmánián rendkívül jóra értékelt, nem gondolom, hogy a termék lenne hibás, inkább az, hogy nincs alatta alapozó, amibe beletapadna. Azon tűnődtem, vajon érdemes-e új pirosítót venni, ami por állagú (színt szeretnék váltani) , vagy keressek krémeseket? (azokból viszont sokan mondják, hogy hamar kopik)

2016. okt. 18. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben krémeset vennék. Mondjuk amúgy is azt használok, természetesebb.
2016. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És milyen fajtát használsz? Mennyi ideig marad fent? :)
2016. okt. 18. 23:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Bobbi Brown Pot Rouge


Addig marad fenn, amíg le nem mosom. Bár én alapozok alá.

2016. okt. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tág pórusú a bőröd, akkor jó a krémes is.

Ha viszont tág, akkor hajlamos beleülni a pórusokba, az pedig csúnyán mutat, ilyenkor jobb a por apirosító.

2016. okt. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!