Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen fizetés mellett vennél...

Milyen fizetés mellett vennél magadnak high end sminktermékeket?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy kb mindened megvan (lakás, kocsi, spórolt pénz), milyen nettó fizunál mondanátok azt hogy akkor veszel havonta magadnak 1-2 terméket.

Pl.: Mac, Estée Lauder, Bobbie stb.


2017. jan. 23. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira drágák ezek a sminktermékek, mint ahogyan beállítják. Ha pl. megveszek a egy MAC pirosítót drágán, de évekig elég, annyi mennyiség elég belőle. Csak minden fajta termékből elég egy darab.
2017. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De mégis mikor mondanátok azt hogy megengedhetitek magatoknak?
2017. jan. 23. 18:06
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

Én nem teljesen értek egyet az elsővel, sminktermékeket tanácsos évekig őrizgetni kinyitás után.

Én személy szerint nem vennék akkor se ha milliókat keresnék, nem vagyok elégedetlen az olcsóbb cuccaimmal (eleve ritkán használom őket). Alkalmakra elmennék sminkeshez; illetve lenne olyan szépészeti beavatkozás amire áldoznék. No meg parfümre, az a gyengém :).

2017. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*NEM tanácsos
2017. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Miért akkor dobjam ki egy pár hónapos használat után? Szempillaspirál az más, azt egy fél év után kidobom, de azért pl. egy pirosítót tényleg csak akkor dobom ki, ha már látom, hogy nem jó a minősége. A drágább sminkek, még a bőrnek se olyan ártalmasak, mint az olcsók. Alapozóból soha nem vennék olcsót, ha nem lenne rá pénzem, akkor inkább nem is sminkelném magam.
2017. jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Hát azért nem pár hónap után... de eleve azt írják a termékre hogy kibontás után 12 hónapig jó. Ha nagyon lazán vesszük akkor mondjuk másfél-két év. Annál tovább csak olyasmit tartanék meg amibe nem nagyon kerül semmi, pl pumpás adagolója van. Palettát, púdert nem.
2017. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább megrendelem magamnak ebayról ami kell, kivéve szempillaspirál meg alapozó azt itthon veszem. Minden mást rendelek
2017. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szóóóval, milyen fizetés mellett...
2017. jan. 23. 19:19
 9/13 anonim ***** válasza:
Én már 200ezer forintos fizetésnél is.
2017. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez nem azon múlik. Nálam van egy összeg, amit havonta magamra költök. Kb 10-20 ezer forint. Ruha, cipő, smink, fodrász, tisztálkodószerek, stb., mikor mi kell. Ha alapozó kell, akkor azt veszek, ha cipő, akkor azt. Nagyon sokáig elég egy sminktermék, és én inkább kevesebb, de nagyon jó termékkel veszem magam körül, és amit megveszek azt el is használom, nem látom értelmét halmozni ezeket a dolgokat.
2017. jan. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!