Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek baj ha 14 évesen...

Szerintetek baj ha 14 évesen szemöldök port használok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és nem tetszik a szemöldököm színe, ugyhogy vettem szemöldök port. Szerintetek ezért most már azt fogják mondani rólam hogy festem magam? Mert azt igazán nem szeretném...

2017. febr. 13. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is használok ennyi idősen és semmi baj nincs vele szerintem. :) Csak arra figyel hogy ne legyen túl erős.
2017. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem baj. Jogod van úgy alakítani a szemöldöködet, ahogy tetszik.

Az én sötét szemöldökömből már sokkal nehezebb világosat csinálni.

Amikor 14 éves voltam, már sok osztálytársam festette a haját.

Ez pedig nem olyan drasztikus dolog.

2017. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TXCowboy ***** válasza:
79%

"Szerintetek ezért most már azt fogják mondani rólam hogy festem magam? Mert azt igazán nem szeretném...

"

Ne is, mert a végén még azt hiszik, hogy lány vagy.

2017. febr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%

Én ennyi idősen, szoliztam, műkörmöm és műszempillám volt. Kozmetikushoz jártam szemöldök gyantára és festésre és a hajam is festettem. 21. században élünk a szemöldököd rendben tartása hozzátartozik az igényességhez 14 évesen is.

Kit érdekel ha fested magad? Normális minőségű és mennyiségű alapozó még jót is tesz.

Ha te festeni szeretnéd a szemöldököd hát fesd!!!

2017. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már talán 13 évesen kezdtem festeni a szemöldököm. Szépen ki is kopott, 1 éve muszáj volt tetováltatnom.

20/L

2017. febr. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!