Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ciki hamis Rolexet...

Szerintetek ciki hamis Rolexet hordani?

Figyelt kérdés
Mamár nagyon jó minőségűeket kapni 60 ezer ft környékén, amiről, csak a szakértő mondja meg, hogy fake. De mégiscsak fake. Szerintetek?
2017. febr. 19. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem látni rajta, akkor nem gáz.
2017. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
25%
Mindenki csicska aki hamis cuccokat hord. Ez van. Ha nincs penz igazira ne keljen hamis sem, a gyarimunkas prolikon ugy is tudja mindenki h kamu a rolex meg az armani polo, plane ha susogos melegitovel hordod vagy h&m, c&a gagyi turi boltokkal. Komoly korokbe meg hidd el eszre veszik h fos szar tragya van a kezeden es kirohognek megvetnek. Inkabb vegyel eg olcsobb es jo proli markat ami eredeti, jo az beked. Bar ha cigany vagy mindegy elmegy a dolcsegabanne kamuov es a hamis armani polo, kinai melegito ing makkos cipo komboval. Amugy csak nevetseges leszel.
2017. febr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem igen, legalább is nekem. Én épp óravásárlásban vagyok és inkább kiadok 2-300 ezret egy valódi, árban alsó-középkategóriás márkás svájci automatáért (Certina, Mido, Tissot, Longines), mint egy olyan óra hamisítványáért akár 1000 Forintot, amit amúgy nem tudnék megengedni magamnak. Egy luxuscikkben éppen az a lényeg hogy akkor veszed meg ha van rá pénzed. Szerintem egy hamis óra olyan mint egy guminő. Ha meglátok egy - bocsánat de - ficsúrt, a kezén egy Hublot vagy Rolex órával, sajnos inkább elmosolyodom mintsem azt mondjam hogy hűha... Ez van. Én nem szeretem sem magam, sem másokat becsapni. Fake watches for fake people.
2017. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem mondom neked, hogy hamis, igazit sem láttam még.
2017. febr. 20. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az gáz, hogy azt a látszatot akarod kelteni, hogy Rolexed van.
2017. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ciki. Még cikibb, hogy egyáltalán felmerül benned egy ilyen kérdés..
2017. febr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Rolexnél nagyon ciki mivel arról mindenki tudja milyen összegekbe kerül egy valódi. Persze mindenképp gáz a hamisítvány...csak egy híres markát mindenki megismer és ezáltal mindenki tudni fogja, hogy kamu cuccot hordasz.
2017. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amúgy vicces dolog ez, mert a Rolex közel sem a legdrágább vagy legúribb óra. Egy komolyabb Brequet vagy Audemars Piguet, vagy egy Vacheron Constantin jellemzően többszöröse árban egy színarany Rolexnek. Ráadásul egy járókelő meg sem látja rajta hogy mennyire különleges. A Rolex amolyan villogós óra. Nyilván kiváló márka, de kb. annyira menő mint egy szép új S Mercedes.


Ja, mondjuk most meg is magyaráztam, hogy miért pont a fake Rolexet veszik a menőcsávók :)

2017. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A kérdés itt igazából az, hogy miért akarsz egyáltalán Rolexet, vagy annak kinéző órát venni. A designja miatt? Ezt nem hinném, mert konkrétan a Rolex Submariner az az óra, amiből már kb minden nagy óragyártó csinált utánzatot, annyira ikonikussá vált a külseje. Itt van pl ez: [link]


Egy ilyen Steinhart tizedannyi, mint egy Rolex, de az Orientnél is megtalálod ezt a formát. Meg mindenhol. Szóval, ha az alakja tetszene, akkor vennél ilyet. Ezért gondolom, hogy nem erről, hanem arról lehet szó nálad, hogy villogni akarsz. Nem magadnak akarod venni,nhanem a világnak. Ezzel meg csak az a baj, hogyha nincs pénzed az igazira, akkor valszeg úgyse hiszi el senki, hogy eredeti. Vegyél egy jó Steinhartot szerintem, vagy akár Tudort, bar az már picit drágább.

2017. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már felteszed a kérdést, jó úton vagy afelé, hogy magadtól is kitaláld a választ. ;)
2017. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!