Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnek venni egy eredeti...

Szeretnek venni egy eredeti speedy Louis Vuitton taskat markaboltban vasarolnam, csak felek hogy mindenki azt fogja hinni hogy hamis es ciki lennek?

Figyelt kérdés
21L szeretnem valoravaltani az egyik nagy àlmomat,hogy veszek magamnak egy eredeti Lv speedy-t 675€-ert.csak attol fèlek ha megveszem ugyis mindneki azt fogja hinni hogy hamis vagy majdnem tokeletes replika.mit gondoltok? Szerintetek mègis megerne megvennj az eredetit?èvekig hordanam azt a taskat nem dobnam be a szekreny aljara 2 honap utan..

2015. jan. 7. 11:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele, hogy mások mit gondolhatnak. Ha ezt szeretnéd, akkor vedd meg.

Én nem venném meg, mert olyan tucat lett, kb. mint a puma táska :D Ezen a pénzen inkább vennék egy (vagy akár több)szép bőr táskát, hozzájuk passzoló kiegészítőkkel.

2015. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
nem mindegy, hogy egy rosszul öltözött, kínai kamu air maxes, igénytelen lányon látod azt a táskát, vagy egy csinos, igényes lányon, akin mondjuk minőségi bőrcsizma meg drága kabát van. utóbbiról elhiszem, hogy eredeti, előbbit kinevetem. szóval ha van hozzá megfelelő stílusod és nem a bershkából öltözöl hozzá, akkor szerintem nem fogják azt hinni, hogy kamu.
2015. jan. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Ha neked meger 180e forintot egy darab taska... A Louis Vuitton a konzumidiotizmus egyik ikonja, csinald csak.
2015. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem ért hozzá, az az eredetit ugyanúgy gondolhatja hamisnak, mint ahogy a hamisat eredetinek.

Aki meg ért hozzá, az úgyis látja messziről, hogy eredeti.

Engem meg egyszerűen nem érdekel, mert pont letojom, kinél milyen táska van :D

2015. jan. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
Félelmed jogos, mert így lesz.
2015. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

@12:05


Egy darab táska...

Egy darab táskát 4000Ft-ért is tudok venni a kínaiba, csak nem hiszem hogy arra örök élet garanciát vállalnak.

2015. jan. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
44%

Nekem van 2 táskám LV-től, nem érdekel ki mit hisz. Annyi, hogy kb mindenem ez a kategória.

Ne érdekeljen! Egyébként az üzletben a monogramodat is belenyomják ha szeretnéd, azzal teljesen egyedi lesz! :) Aki pedig ismeri, az úgyis látja, hogy eredeti.

2015. jan. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Igaz,ennyi pénzért lehet venni szép bőrcsizmát,bőrtáskát és kesztyűt akár többet is.
2015. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

"Aki pedig ismeri, az úgyis látja, hogy eredeti."


ha nem a leggagyibb utánzatot veszi meg valaki, azon rohadtul nem látható hogy nem eredeti... Mint a Nike Airmax.

2015. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Jéé, ez a táska LV? Minden harmadik csaj karján ilyet látok. Mondjuk nyilván nem eredeti mind, de ha ennyire számít, ki mit gondol, akkor valóban jogos a félelmed. Mert én se gondoltam, hogy ez a tucatvacak eredeti LV. De attól még vedd meg, ha neked ez az álmod, szerintem ne törődj azzal, ki mit lát a táskádban.
2015. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!