Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mikortól ajánlott a sminkelés?

Mikortól ajánlott a sminkelés?

Figyelt kérdés

2017. febr. 21. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
20 év alatt szerintem felesleges, max egy kis korrektor ha pattanásos a bőr vagy karikás a szem.
2017. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs korhoz kötve. Szerintem 14 év alatt semmiképp ne sminkeljen egy lány, persze ajakbalzsam és szájfény kivételével, az belefér.

14 év felett sem kell túlozni, a hétköznapokra alapozó, korrektor, szemcerka, szempillaspirál vmi ajakbalzsam vagy rúzs, szájfényt bőven elég. :)

2017. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szájfény*előző :)
2017. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ilyen,hogy ajánlott. Mert ha ezt néznénk,nem egészséges.Úgy mondom,hogy sminkelek napi szinten. Ettől függetlenül szerintem annak,aki nem 40év körüli,vagyis a szempillái még épek,nem koptak ki a színek az arcon,illetve nincsenek foltok azoknak igaziból nincs is rá igazán szüksége. Én még sokára leszek 40,nem azért mondom. Ennek ellenére 15éves korom óta sminkelem magam szemceruza,spirál,BB krém,pirosítóval. Pedig akkor se lett volna szükségem rá. Szerintem magamtól el se kezdtem volna,ha nem azt láttam volna mindenhol :)

mindenesetre még a 15 is korai volt. Előtte meg főleg az.A szájfénynek meg nem látom értelmét magában,azon kívül,hogy esetleg megvan az a "végre lehet rajtam smink" érzés.

2017. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

én 12 éves korom óta próbálkozom, és akkor még sokat bénáztam, de legalább megtudtam, hogy milyen termékek vannak, melyiket szeretem, melyiekt kevésbé. akkor többnyire szempillaspirált használtam, néha próbálkoztam tussal vagy szemhéjpúderrel.


amikortól jónak érzed, akkortól.

2017. febr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!