Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Még elég kezdő vagyok sminkelé...

Még elég kezdő vagyok sminkelés terén, lenne pár kérdésem+jó tanácsokat is várok! (? )

Figyelt kérdés

Na akkor. 15 éves vagyok és iszonyatosan száraz a bőröm. Ez inkább a szemem területén van, arcom csak ritkán szokott száraz lenni. Ezért gondoltam hogy a krémem felé vinnék fel egy kis primert, de azt olvastam hogy nem ajánlott mindennap használni. Viszont nekem szükséges lenne valami cucc az alapozó alá, hogy ne szárítsa ki a bőröm.

Alapozóval kapcsolatban pedig az lenne a kérdésem hogy szárazra van e valami jó fajta. Folyékonyat szeretnék



2017. febr. 5. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Figyelj, én 18 éves vagyok.

Nagyon szeretek sminkelni, de nagyon ritkán, alkalmakra használok primert és alapozót, mert nekem is nagyon száraz a bőröm.

A legszebb eredményt úgy tudod elérni,hogy rendszeresen hidratálod az arcbőrödet.

Ha szép, makulátlan az arcbőröd, semmi szükséged egy kiló vakolatra.

2017. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már nagyon sok krémet, meg voltam bőrgyógyásznál, nem igazán használt.
2017. febr. 5. 17:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

BB krémet nem szereted? az jó lenne száraz bőrre, és az is fed.

illetve én a mac strobe krémjét használom primerként. nagyon jó hidratáló is, és gyönyörű a színe.

2017. febr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lehet Bb krémet veszek :)

Csak félek hogy túl világos lesz. Bár van egy nagyon sötét, lehet azzal összekeverem

2017. febr. 5. 17:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy pár csepp argánolajhoz hozzákeversz egy kis minerál alapozót, hogy kenhető legyen. Ilyen gyönyörű, selymes hatást semelyik folyékony alapozóval sem fogsz elérni és még a fedés erősségét is tudod szabályozni, attól függően, hogy milyen hígra csinálod.
2017. febr. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak száraz részek az arcomon, amit néhány alapozó "gyönyörűen" kiemel. Én mindig azt szoktam csinálni, hogy sminkelés előtt jó alaposan hidratálok, majd egy hidratáló primert használok, és erre jön rá az alapozó, így viszonylag elkerülhető a kiszáradás. Esetleg azt is megpróbálhatod, hogy estére arcolajat használsz, magában, vagy krémhez keverve.

Egyébként én a Maybelline Fit Me Luminous+Smooth változatát ajánlom (van egy matt verziója is, azt nem próbáltam, de mivel matt, szerintem száraz bőrre felejtős).

2017. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy hallottál e a Nivea men férfi krémről. Most ha hülyének nézel nem vagyok az,de igen. Alapozás előtt ha felkened sokkal jobban rátapad az alapozó és a bőrödet is zsírossá teszi. Ne aggódj az arcgélnek nincsen férfi illata,inkább ilyen uniszex.
2017. febr. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!