Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek olyan 20...

Mi a véleményetek olyan 20 körüli lányról, aki nem sminkeli magát kb sose?

Figyelt kérdés
Kivéve karácsonykor ken fel szemceruzát és szempillaspirált, de ez a max! Se szájfény se alapozó se semmi...

2017. febr. 23. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Most erre pozitív vagy negatív véleményt vársz? Mi lenne róla a véleményünk? Ha így érzi jól magát, akkor ne sminkeljen, az ő dolga. Furcsának tartom az ilyen lányokat, de bátornak is, mivel a mai világban már mindenki a felismerhetetlenségig sminkeli magát, a smink átveri az embereket, ezért azt hiszik, a sminkelt lányok szebbek. Épp ezért tartom bátornak, hogy fel meri vállalni a természetes külsejét. Persze az is lehet hogy csak lusta. Vagy nem érdekli, hogy mit gondolnak róla, ez pedig megint csak tiszteletreméltó lenne. Vagy olyan szép, hogy nincs is szüksége sminkre. Így látatlanba nehéz megmondani.
2017. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, igaz nekem a hobbim is. Mindenki más, ez így van jól.
2017. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%
Igazából ez kevés ahhoz, hogy véleményt alkossak bárkiről is. Nem sminkel. Oké. Az ő dolga. Nem lesz ettől különlegesebb mint más, sminkelő lány.
2017. febr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazából nem sokat gondolok, az ő arca. Egyébként én sem sminkelek. Még karácsonykor sem, szemceruza meg utoljára 14 évesen volt egyszer rajtam.

27/N

2017. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!