Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti így mikor sminkelnétek...

Ti így mikor sminkelnétek magatokat ki? Ha hova mennétek? Van olyan ember, aki kb. minden nap így sminkeli magát?

Figyelt kérdés
[link]
2017. febr. 26. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát, szerintem ez nem olyan vészes :/ bár én nem sminkelem magam, de akinek olyan a munkája, ahol az ilyen sminket elvarjak ott nyugodtan :)
2017. febr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
randira esetleg.. hirtelen csak ez jutott eszembe :D
2017. febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Én minden nap így sminkelek.
2017. febr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én szemhéjfestéket ritkábban használok, csak alkalmakra vagy ha megyek valahova és több időm van készülődni, de néha otthon is szoktam, ha éppen kedvem van fullosabban kisminekelnem magamat. Hétköznap, suliba viszont nem szoktam, de egyébként sokan mások igen. Szerintem ez nem is durva, nem sok, nem mű, hanem még abszolút szép, ízléses.
2017. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam ennyire kihúzni a szemem és alapozót se ahsználok, csak szemet sminkelek meg esetleg korrektor a bőrhibákra de egy ilyet simán hordanék akár mindennapokra.
2017. febr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szívesen csinálnék magamnak szem sminket, de semmi ötletem, hogy hogyan milyen sorrendben és hogy hova kellene vinnem. Ez a kreativitástól függ?
2017. febr. 26. 13:19
 7/9 A kérdező kommentje:
És hány évesek vagytok?
2017. febr. 26. 13:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Sehova.

27/N

2017. febr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez csodaszép, de szerintem alkalmi. elkészíteni is sok idő lehet.
2017. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!