Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mikor kezdtétek sminkelni...

Mikor kezdtétek sminkelni magatokat?

Figyelt kérdés

Az osztályomban már rengetetg lány használ alapozót szempillaspirált,de nem értem miért?-Ráadásul iskolába!

Tehát ti mikor kezdtétel el magatokat ki sminkelni és hova?A válaszokat már most köszi!mM


2010. máj. 10. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én se értem, hogy miért sminkelnek már ilyen fiatalon :S

De én nem sminkeltem eddig sem, nem is fogok szerintem. Olyan, fura érzésem volt már attól is, hogy tesóm ballagására kihúztam a szemeimet. >.< :D

15/L

2010. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mikor gimibe kerültem, kezdtem el, de csak light-osan. :)
2010. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11 éves koromtól
2010. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15 éves koromtól szemceruza lightosan szempillaspirál és néha alapozó ha kijön egy pattanás buliban ugyan ez csak még csillogó szemhélypúder + szájfény
2010. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12 évesen
2010. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

15 évesen, és a hétköznapokban (tehát suliba), de szolidan. Hétvégén egyáltalán nem sminkelek.:)


17L

2010. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12 évesen én is
2010. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

14 és fél évesen és suliba nem csak ha elmegyek valahova :D

de most szeptembertöl megyek gimibe szoval szerintem már suliba is fogok

15L

2010. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

13,5 éves koromtól.Akkor még csak szempillaspirált és labellot használtam.

Középsuliban már korrektor,szempillaspirál,esetleg szemceruza és labello/szájfény.

Sosem viszem túlzásba,mert szerintem sokkal szebb,ha az igazi arcom látják mások,így nem fognak meglepődni,hogy ki ez az ember,ha egyszer elalszok én nem lesz időm sminkelni és úgy megyek suliba:)

15/L

2010. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Először egyszer-egyszer 14 és fél évesen (azaz kb. egy éve), de nem suliba és nem is feltűnően. Most azért suliba is, de legtöbbször csak szemceruzával kihúzom, és maximum egy kevés alapozó, ha szükséges. Semmi szempillaspirál, szájfény, rúzs.
2010. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!