Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen termékeket ajánlotok...

Milyen termékeket ajánlotok dehidratált (vízhiányos) bőrre?

Figyelt kérdés
Nézegettem interneten Gigi, Babor és más termékeket is, amikről nagyon kecsegtető leírásokat találtam, viszont mivel ezek a krémek és arctisztítók nem éppen sorolhatók az olcsó kategóriába, szeretném kikérni a véleményeteket ezzel kapcsolatban; volt olyan krém, ami segített nektek már a dehidratált bőrötök kezelésében? Ha igen, mi?

2015. ápr. 29. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Patikai hidratáló keverék.
2015. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A víz, de a gyomrodban. Nem viccelek, az az oka a száraz bőrödnek, hogy nem viszel be elég folyadékot. Esetleg vitaminhiány. Másik gyakori probléma, hogy az emberek a száraz bőrt kenegetik, ami már halott szövet. Azt le kell radírozni, es utána kenni max.
2015. ápr. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Naponta kb. 3 liter vizet iszom, szükségem is van rá mert napi rendszerességgel sportolok is, tehát pótolnom kell azt a mennyiséget, ami kiesik. Radírozni is szoktam a bőrömet rendszeresen. Olvasgattam korábban cikkeket a témával kapcsolatban és úgy tudom, hogy a zsíros krémek nem túl jók vízhiányos bőrre, mert azok csak a felszínen fejtik ki a hatásukat, így a dehidratáltságot nem küszöbölik ki. Bár egyáltalán nem vagyok a téma szakértője, ezért is kértem segítséget, hogy milyen hidratálóba lenne jó befektetni, ami segítene is a problémámon. :)
2015. ápr. 29. 14:52
 4/6 anonim válasza:
próbáld ki 4, 4,5 literrel.
2015. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha sokat iszol, az jó, akkor a bőröd kell csak hidratálni. Nekem a Bioderma termékek váltak be, nem olcsók, de sokáig húzzák. A Sensibio inkább vízhiányos és érzékeny bőrre való termékcsalád, a Hydrabio meg kimondottan vízhiányos bőrre van kitalálva. Mindkettőből van hidratáló és szérum is. Nekem a szérumből mintám volt, az sok volt a bőrömnek, viszont a 'sima' arckrémjeik bámulatosan jók! A sírból hozták vissza a száraz, érdes, fakó bőrömet, eleinte a Sensibiot használtam, mert húzódott és gyakran kipirosodott a bőröm, szépen helyretette, aztán váltottam a Hydrabiora, ami meg hosszútávon táplálta.

Ezek olyan 4000-5000 forint táján vannak, sok patikában van belőlük minta is. Nálam olyan 3 hónapra volt elég mindkettő (asszem mindkettő 40ml), tehát ha innen nézzük, nem olyan vészesen drága.

Itt meg tudod nézni a Bioderma krémeket:

[link]

2015. máj. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van Szentkirályi testápoló és én azzal szoktam ápolni a bőröm és nekem bevált :) plusz ugye rengeteg vizet iszom és sok gyümölcsöt eszem
2015. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!