Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkekkel el lehet rejteni a...

Sminkekkel el lehet rejteni a bőrhibákat?

Figyelt kérdés
Pontosabban a vörös, hámló és heges, aknés bőrt.

2017. márc. 14. 17:17
 1/4 A kérdező kommentje:
És ezek a sminkek meddig szoktak megmaradni a bőrön?
2017. márc. 14. 17:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy jó minőségű alapozóval és korrektorral el tudod fedni, de a nagyon durván problémás bőrön elég csúnya hatást tud kelteni ennyi smink. Ráadásul nem hiszem hogy annyira jót is tenne az ilyen bőrnek. Az hogy meddig tart az sok mindentől függ, a jobb minőségű alapozók kibírnak akár 7-8 órát is anélkül hogy elkezdene átzsírosodni.
2017. márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
El lehet rejteni igen, csak meg kell találni rá a megfelelő termékeket és természetesen ügyesen is használni őket. Rólam elvileg mindenki azt hiszi a smink miatt, hogy kb tökéletes a bőröm és teljesen felesleges alapozót használnom, pedig ez nagyon nem így van. De ha nagy, gyulladt pattanásaid vannak akkor elkerülhetetlen, hogy látszódjon. A pirosságát el lehet rejteni, de azt hogy van ott valami dudor nem. Ennek ellenére szerintem jobban néz ki a bőrszínű dudor a pirosnál... Én egy jól fedő alapozót használok egy szintén elég jól fedő púderrel. Egy 10 óra után már ajánlatos rajta javítgatni, én papírzsebkendővel szoktam kicsit letörölgetni, ahova szükséges egy kis plusz alapozó illetve púder és kész. Amúgy szerintem kérd ki egy kozmetikus véleményét miket és hogyan használhatsz az arcodra
2017. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
El, bár a hámló bőrt elég nehéz, mert a jól fedő cuccok általában kifejezetten inkább kiemelik a hámló, száraz részeket. A hegeket, pöttyöket simán el lehet.
2017. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!