Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14 éves vagyok, nem szoktam...

14 éves vagyok, nem szoktam sminkelni, de a barátom szerint jobb lenne mert teli vagyok patanással (szerintem nem). S nagyon sokat veszekedünk ezért. Szerintettek mit csináljak? Már jár a mensim, attól vannak a patik?

Figyelt kérdés

2017. márc. 15. 16:46
 1/9 anonim válasza:
100%

én a helyedben rég szakítottam volna vele.

Mi az már ezért veszekszik veled(gondolom én) mert pattanásos vagy (ami a kamaszkorban teljesen normális!)?

Ha szeretünk valakit, akkor az apróbb hibáival együtt is kéne tudni szeretni a másikat!

2017. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes

Én meg pont hogy utálom ha egy lány sminkel,mintha monoklija lenne,a kiszemelt szemöldök is visszataszító számomra, természetellenes

Keres normális pasit :)

2017. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Kiszedett
2017. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Küldd el melegebb éghajlatra! Én imádok sminkelni, és ha barátom ezt kifogásolná, olyannyira, hogy emiatt hisztizne állandóan, mint a fürdősk@rva, tuti, kidobnám >< Ilyenek miatt veszekedni... szégyenletes, meg az is, hogy ilyesmire kényszeríteni akar.
2017. márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azta. Szóval azért veszekedik veled, mert pattanásos vagy és nem feded el.

Hát nekem is pofám leszakad, hogy hogy nem sminkeled emiatt magad...:D

Ülj le vele és mond meg szépen neki, hogy a te bőröd és igen, pattanásos vagy, mert kamasz vagy. Ez van. Ha neki fontosabb a bőröd állapota, mint a belsőd, akkor sajnálod, de nem a pattanást nyomod ki, hanem őt.

Ezek szerint neki inkább egy barbi baba bőrű "barátnőre" van szüksége, akivel villoghat, mint egy társra.


Ne haragudj, hogy így fogalmazok, általában nem vagyok ilyen, de felhúzott, hogy egy fiú ilyen felszínes legyen..


Szóval a használható tanácsom az, hogy továbbra se sminkelj, inkább menj kozmetikushoz, vagy használj a bőrtípusodnak megfelelő krémeket.

Értem itt: pórustisztító, hámlasztó, stb, ami segít az arcodat tisztán tartani, ezzel megelőzve a pattanások kialakulását. De mivel tinédzser vagy és ez sajnos legtöbbünknél pattanással jár, így sem lesz tökéletes a bőröd.


Ha pedig ő ezt nem tudja elfogadni, az nem a te hibád, hanem az övé. Menjen Isten áldásával ha számára ez a legfontosabb.

2017. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is el kéne gondolkodnod a kapcsolatotokon, mert ez nem normális. a párod azért szereted amilyen, nem azért, hogy milyen lehetne.. de ez nem az a kategória. szóval.. ha szerinted nem vagy az, akkor ne foglalkozz velük. magadnak kell megfelelned.:) én is az vagyok a tinikor miatt, elfedni csak a nagyon durvákat szoktam, meg a nagyon pirosakat. a kisebbek nem zavarnak, szeretek inkább természetes maradni. és nem feltétlen a mensi miatt, de tény, hogy annak is szerepe van benne
2017. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát gratulálok a pasidnak, azon veszekedni hogy "sminkeld magad asszony mer ronda a bőröd" kedves... arra nem is gondol hogy ha rávakolsz csak rosszabb lesz, neeeem, tessék eltakarni.



Türelmes ember lehetsz ha még együtt vagytok.

2017. márc. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A többiek már jól leírták előttem, na de...A gyerek abszolút éretlen egy kapcsolathoz :D, ekkora sutyerákot. Dobd ki a kis gyökeret, várj pár évet, és ezerszer értelmesebb srácot találsz :). Eszedbe ne jusson csak emiatt sminkelni!
2017. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elárulom, hogy a sminkel (ha nem profi csinálja) teljesen nem tudod eltüntetni a pattanásokat!! Persze, rengeteget javít az arcon, de 100%-osan nem fedi el a pattanásokat. 14 évesen pedig nem sminkelheted ki magad úgy, mint egy 18-20 éves lány. A barátod meg hülye úgy ahogy van! Ezeket a "hibáidat" elkéne fogadnia.

Óvoda kiscsoportot szeretettel ajánlom neki, agyilag odavaló!

Ne foglalkozz vele, ha Te egyszer nem akarsz sminkelni, nem muszáj.

Javaslom hogy szakíts vele, ne ő mondja már meg, hogy mit csinálj!!

2017. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!