Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az normális, hogy másfél...

Az normális, hogy másfél hónapig elég egy 30ml-es alapozó? Nektek meddig tart ki?

Figyelt kérdés
Nyilván azok válasza érdekel főként, akik minden nap sminkelnek
2017. márc. 16. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy olyan alapozó kb. fél évig jó, bár én nem használok túl sokat, meg ügyelek arra, hogy az eszköz, amit használok, minél kevesebbet nyeljen el.
2017. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általában 3-4 hónapig elég. Az alapozó állagától,az eszközzel amivel felkened meg attól is függ hogy mennyit használsz.
2017. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, mit művelsz vele? Ha sminkszivaccsal használod, ugye a szivacsot előtte alaposan beáztatod és kinyomkodod folyó víz alatt, majd kifacsarod és nedvesen használod?


Továbbá általában nagyon kevés is elég, viszont ha túl sok van az nem biztos hogy feltűnik neked. Azt javaslom, hogy nyomj ki két pumpányit belőle a kézfejedre, majd abból tegyél az arcod minden részére, oda többet ahol a problémás rész van, és azt oszlasd el. Többet ne tegyél.

2017. márc. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
fél évig kb. nem használok sokat az igaz, de a másfél hónap nagyon kevésnek tűnik. szerintem is vagy túl sokat használsz, vagy rossz ecsetet, esetleg a szivacsot nem használod jól.
2017. márc. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit hígabb terméknél simán előfordul.
2017. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Fél èvig jó.

Használok mellé primert. Korrektort. Így nem kell sok alapozó.

Vastagon sem szabad kenni, mert nagyon maszkhatása van- és látszik! - vagy 100 nő jött tegnap velem szembe narancssárga fejjel és vastag pirosítóval.

Szóval a 1,5 hónap arra utal, hogy sok fogy belőle. Na most ez meg egy ördögi kör valahol, mert a bőröd annál csúnyább lesz, minél kevesebb levegőhöz jut, annál több alapozó kell a megszépítéséhez.

Hidratálni is kell!

Amióta hidratálok + arcradírozok + primert hasznàlok és megfelelő alapozót használok (True Match) azóta alig kell egy lehelletnyi alapozó. És olysn reklámszerű lett a bőröm, mintha semmi nem lenne rajta.


Lehet változtatnod kéne a sminkelési szokásaidon.

2017. márc. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit tobb, mint fel evig eleg. Nem vakolni akarom vele a fejem...
2017. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém már majdnem másfél éve megvan és még mindig a negyedéig van.
2017. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nekem egy fél évig tart egy 30 millis alapozó. Nyilván egy hidratálón hamarabb átmegyek, 30 ml fényvédő meg max 5 hétig elég, de alapozóból én egyszerre max 1-1,5 pumpálásnyit használok, és fél évig elég.


Vagy vastagon szeretsz sminkelni, és azért használsz sokat, vagy pedig esetleg az eszköz, amivel felviszed elnyel sok terméket. Használj szintetikus ecsetet, ne igazi szőrt, az igazi szőr eléggé megszívja magát folyékony termékekkel. Ha szivacsot használsz, nedvesítsd be, és esetleg próbáld meg úgy, hogy csak az arcon kezded el eldolgozni az alapozót a szivaccsal, és nem pedig azzal is viszed fel. Nekem a szivacsom többet benyel, ha rögtön azzal akarom feltapicskolni az arcomra a terméket. Inkább Felviszem ecsettel, és szivaccsal jól elnyomkodom és eldolgozom, így én nagyon minimális terméket szoktam használni. (Én magamon azt tapasztaltam, hogy ujjal eldolgozva is hajlamosabb vagyok többet felvinni, mint ecsettel pl)

De amúgy ha az alapozó adagolója nem precíz, akkor is mehet félre sok, pl ha nem pumpás, hanem nyomós vagy öntős...

2017. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!