Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A sminkelést hány éves korban...

A sminkelést hány éves korban normalis elkezdeni?

Figyelt kérdés

Èn nekem kicsit furi hogy az èvfojamtarsaimon harom kilo smink "lapul" okè egy kicsi szempillaspiralozas es egy kicsi szajfeny de vastagon kihuzott szemek alapozo stb,stb...szoval csak egyszeruen az a kerdesem a lanyoktol hogy hany evesen kezdhetnèm el magamamat csak szemmpillaspiralozni?Hogy normalis??(ezt ugy ertem hogy a normalis azt hogy nemnèznek k**vanak az utcan)

13L mingyart 14



#smink #szempillaspirál #szempilla #alapozo #vastagon kiguzott fekete szemek
2014. jan. 8. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Mingyárt -> MINDJÁRT


Majd ha megtanulsz helyesen írni. Addig csak hülyébbnek tűnsz tőle.

2014. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi...telefonnal ha gyorsan írok akkor elírom a betűket...ès megèrtettem köszi hogy felhívtad erre a figyelmem :) tènyleg :)
2014. jan. 8. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ha szempillaspiral van rajtad, akkor nem neznek k**vanak. mar ha mertekkel hasznalod.

amugy most nem kezdek bele okoskodni, hogy helyesirasi szotar meg ilyenek, ugyis 100x leirjak:D

2014. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) valakinek a helyesírásrakitarákell szólni, különben már règ kitaláltam volna egy másik nyelvet :D amugy meg nemzavar hogy rámszólnak, tudomásul veszem ès próbálok odafigyelni :)
2014. jan. 8. 21:07
 5/6 anonim válasza:
Én nyolcadikba kezdem spirálozni(és nagyjából a többiek is nálunk),aztán 8.-ik után mikor elkezdtem bulizni akkor kezdtem inkább sminkelni,és nem csak bulikba.
2014. jan. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem nyugodtan elkezdheted
2014. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!