Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Smink fixálás, alapozás,...

Smink fixálás, alapozás, highlighter?

Figyelt kérdés

Egyszerre több kérdésem is lenne, köszönöm szépen előre akinek van ideje válaszolni.

1.Megcsinálom reggel a sminkem, mire hazaérek alig marad,pedig nem is keveset teszek fel...Pl.Szempillaspirálom jó minőségű de mire hazaérek, alig van..Maybelline.Mivel lehetne fixálni?


2.BB krém, alverde púdert használok, de úgy veszem észre rosszul fednek, mit lehetne még felkenni pl szem alá?


3.Highlighterhez, és a kontúrozáshoz milyen ecset kell?



2017. márc. 22. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a primert. Ebből lehet jobb lenne valami minőségibbet, de a mac-nek van 2 az 1-benje is(sminkelés előtt primer, sminkre fújva meg fixál. Biztos van más márka is, de most hirtelen csak ez jutott eszembe.

A szempillaspirálból ez szerintem nagyon tartós(le se lehet mosni rendesen):

[link]


Jobb fedéshez alapozó és korrektor kell. A catrice-t nagyon sokan dicsérik. Nem olyan drága egy próbát szerintem megér, főleg, ha zsírosabb az arcbőröd.


Kontúrozáshoz és highlighterhez meg a ferde ecsetek a praktikusabbak.

2017. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. sminkfixáló spray

egyébként a maybelline termékeket száraz bőrűeknek ajánlják.


2. ehhez ismerni kellene a bőrtípusodat


3. szerintem ha az alapokkal sem vagy tisztában, még ne próbálkozz kontúrozni :)

2017. márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

alapozó alá tegyél fel primert. én sose szerettem a BB krémet, mert zsíros érzést hagy a bőrön. próbálkozz a catrice alapozóval, azért most mindenki odavan. (szerintem is jó egyébként), szem alá korrektor, ha világosítani szeretnél. bőrhibát elfedni és stiftessel szoktam inkább, és alapozó alá teszem. a végén púder. esetleg smink fixáló spray (pl avon).

szempillaspirálból próbáld ki talán a vízállót. az olyan mint egy ragasztó. én nem szeretem, mert nehéz megszabadulni tőle és felesleges, de neked lehet beválik.

highlighterhez én legyező ecsetet mondanám. kontúrozáshoz valami vastagabb, tömöttebbet.

2017. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szem alá szerintem is korrektor, ha a szempillaspriálod meg lejön mire hazaérsz akkor mégsem olyan jó spirál, nekem az 1500Ft-os AVONos is kitart délutánig, a PUPA meg amíg le nem mosom. Próbálj ki egy vízállót.
2017. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!