Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Makeup Revolution lip kit?...

Makeup Revolution lip kit? Valaki próbálta már?

Figyelt kérdés

Örülök, hogy végre kijött egy megbízható márkájú folyékony rúzs és ceruza szett, ami nem mérgező replika. (A Jenner csajnak pedig egy fillért sem fizetnék a "munkásságáért").

Ugyanúgy, mint a Kylie rúzsoknál, ebből is vannak matt, metálos és fényes változatok.

Én eddig csak a Pink Pandán láttam a három fényeset.

Nem tudom, drogériákban lehet-e már kapni.

Valaki esetleg használt már? Az állagáról, tartósságáról tudtok valamit nyilatkozni?

Én eddig a Sleek és a theBalm rúzsait használtam. Az előbbi nem jött be a színei miatt és nagyon szárított, az utóbbit viszont nagyon szeretem.

De eldöntöttem, hogy szeretnék kísérletezni, főleg hogy háromszor kevesebbe kerül, mint egy Kylie vagy egy theBalm rúzs.



2017. márc. 23. 20:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!