Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jól néz ki az...

Szerintetek jól néz ki az ajakpiercing telt ajkakon?

Figyelt kérdés
Gondolkozok rajta egy ideje, nekem nagyon tetszik, de egyelőre nem vagyok benne biztos. Már csak azért nem, mert gyakran ki van száradva a szám. Szerintetek?

2017. márc. 27. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nem jon be. Inkabb a sima telt ajak!
2017. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem igen, jól néz ki. De ez persze ékszertípustól és teljes arcfelépítéstől is függ.
2017. márc. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Ízlés dolga, mint a tetoválás például.

A lényeg, hogy Neked tetsszen és biztos van sok férfi, akinek be fogsz így jönni. ;)

google képkeresőbe írd be:

piercing full lips


Viszont a kiszáradt telt ajak elég visszatetsző és a piercing miatt még jobban rá fognak fókuszálni a szádra az emberek. Én inkább arra fektetnék hangsúlyt, hogy megfelelő ajakápolót használnák rendszeresen és több vizet igyak. Ha már teltek az ajkaid, legyenek szépek is. ;) Ráadásul a megfelelő folyadék bevitel miatt még egészségesebb is leszel.

2017. márc. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak azon néz ki jól. :) Nekem vékony szám van, sokan megjegyzik, hogy nem is áll jól, csak épp nem érdekel. :)
2017. ápr. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!