Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az lenne a problémám hogy 2...

Az lenne a problémám hogy 2 lassan 3 hete műszempillát csináltattam. (3D) És, nos hát elkezdett ugye potyogni, de a sajátoméval együtt. És most valami fantasztikusan nézek ki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval ugye elkezdett potyogni és helyenként üres,de már nem is szeretnék többet csináltatni mert viszketett,égett tőle a szemhéjam. Mit tegyek? Babaolajjal is próbáltam lemosni ugye hátha feloldja a ragasztót és a saját pilláimat elengedi és csak a mű esik le, de nem.. Jött vele mint kettő.
2017. ápr. 28. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kontár volt, aki csinálta. Várd meg, amíg visszanő, mást nem tudsz. Legrosszabb esetben elmehetsz szempilla transzplantációra.
2017. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A saját szempilla amúgy is hullik, ha nem engedte el a ragasztó, nem végzett rossz munkát. Nincs más dolgod, mint kivárni, míg mind leesik, és a sajátod visszanő. Ha viszketett, égett, akkor a szemedbe jutott némi ragasztó...
2017. ápr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen volt -.- meg is bántam hogy ennyi pénzt adtam ki rá. ma már magamnak csinálom tincsesen.

hát nekem is ilyen volt 17 mm-es volt a pillám és ugye potyogott hát írtó ronda volt... én szemöldökcsipesszel eltörtem a megszáradt ragasztót a pilláim tövéről és leesett a mű. de mikor a sajátom megláttam rosszul lettem... nem volt olyan rövid de alig maradt... ricinus olajjal kentem és attól rendbe jött. azóta magamnak csinálom a pilláim és hetente újra rakom.

2017. ápr. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szirty ***** válasza:

"Az lenne a problémám hogy 2 lassan 3 hete műszempillát csináltattam."


Ez valóban probléma!

2017. máj. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!