Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ismertek Budapesten vagy...

Ismertek Budapesten vagy környékén piercingest, aki 16 év alattiaknak is szúr szülői felügyelet nélkül (és annyira nem tré)?

Figyelt kérdés

Igen, tudom mit gondoltok. Várjam ki az időt, vagy győzzem meg a szüleimet és csináltassam igazán jó helyen. Igazatok van, de be van sózva a fenekem, és ha van lehetőség, akkor mégis szeretnék beújítani kettőre. A következményekkel tisztában vagyok.

A tapasztalataitokra lennék kíváncsi, melyik szalonban csinálták meg nektek, milyen piercinget, és hány évesek voltatok.

Bocsánat, hogy felvittem egyesek vérnyomását ezzel a kérdéssel, de a légyszi ne tomboljatok.



#Budapest #nyelv #piercing #köldök #tetoválás #szemöldök #szalon #tű #piercer #kozmetika (csak mert sokan nézik a kulcsszót :D)
2017. máj. 2. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek, de én nem szalonban csináltattam.
2017. máj. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

normális helyen sehol, mert

1 megbaccák a hatóságok

2 anyuci és apuci súlyos testi sértésért jogosan feljelenést tehet

2017. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rozsnyaidori válasza:
En A Pólus centerben csinaltattam 15evesen :)
2017. máj. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Pólusban tényleg megcsinálták volna, de nem szúrnak csak azokat a konkrét piercingeket, amik fel vannak sorolva az oldalukon. Például ha septum piercinget szeretnél, azt nem tudnak, csak sima nostrilt.
2017. máj. 28. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ismerek pár öntevékeny embert aki bármit vállal. Szalont már nem annyira. Akárhol voltam eddig, mindenhol belelegyező nyilatkozatot kértek a 18 alattiaknak és 16 alatt normális szalon el sem vállalja.

Milyen piercinget szeretnél? Milyen idős vagy?

Embert találni a legkönnyebb erre, hogy legyen, aki átbök egy tűvel. Persze csúnyán meg lehet járni egy nagyon tapasztalatlan emberrel. (Ferde, csúnya, rossz, elfertőződik...stb.)

Ha esedékes még, írhatsz privátban további információkért, de főként én is azt mondom, hogy várd ki a 16 éves kort és legalább egyik szülőd vedd rá. Jobb a békesség és a korrektség.

2017. szept. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!