Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kishegyes, feketics esetleg...

Kishegyes, feketics esetleg Topolya környékén tud v@laki piercingest, vagy olyan személyt aki rutinosan foglalkozik piercing szúrással és lövéssel?

Figyelt kérdés

A köldökömbe szeretnék tetetni, lehetőleg hozzáértővel vagy szakemberrel de nem találok senkit aki vállalná.

Hivatalos piercinges a közelben nincs és ebben sajnos a google sem barátom, mert nem adott ki semmi használhatót.

Topolyán az ékszerészek csak fül illetve orr lövést vállalnak. Hiába kérdeztem nem ajánlottak senkit aki ilyesmit vállalna.

Éppenséggel megpróbálhatom én is átszúrni de ennél az ékszernél nem ajánlják hogy bárki is magának csinálja.



2015. aug. 20. 17:30
 1/7 A kérdező kommentje:

??? Kapok erre valakitől választ vagy rakjak fel egy olyan kérdést hogy elég jól nézek-e ki meg melyik a világon a legjobb szempillaspirál és az ilyen hülyeségek alatt amit minden idióta megnéz kezdjek el kérdezni?

Esetleg jobban teszem ha kérdések és válaszok oldal lesegetése helyett inkább rászánnám magam és megpróbálkoznék vele magam?


Ám mielőtt teljesen véletlenül netáááán egy szempillaspirálos kérdés megnyitása helyett valaki teljesen véletlenül egy jól nézek-e ki féle kérdésben feltöltött képeket nézegetve valaki mégis mellékattintana és ide tévedne

elárulom hogy mivel félek egy kicsit tőle és csak végső esetben akarom magamnak csinálni mivel rendes felszerelésem sincs hozzá. Szivesebben fizetnék is érte ha találnék piercingest bárhol a közelben. Igen kerestem már ékszerészt és a környéken nincs, legalábbis nem találtam senki egy olyan megveszett lelket sem aki vállalna piercing szúrást, lövést vagy hasonlót. és igen felmehetnék a westendbe ahogy mindenki csinálta akinek csak köldök piercingje van. de messze van drága az út oda vissza mivel nincs pesten senkim hogy esetleg valami programmal vagy látogatással ott alvással összekössem a dolgot. Ezenkívül európa egyetlen köldök piercing szúró központja a westendben a tattoo & piercing konkurencia híján meglehetősen drágán dolgozik az én pénztárcámhoz. úgyhogy valószínűleg ha megcsináltatnám akkor választhatnék vagy nagyon gyorsan úgy időzítve csináltatom meg hogy időben vonatra birjak szállni hazafelé és a piercinges banán krumpli csak úgy pislogjon hogy fizetés nélkül milyen gyors a lábam a frissen szúrt valószínűleg sajgó piercinggel, vagy lehet hogy csatlakozhatok a menekült áradathoz úgyis le vagyok barnulva és legalább kapok valami 10 eurós támogatást + teljes ellátást, ami minden magyarul nem beszélő afrikai idegennek és esetleg jakobsz a romának jár és amire magyarnak meg vajdasági magyarnak magyarországon esélye sincs. amiböl banán narancsos krumplifejet ki birom fizetni. :P

esetleg??

Nyár eleje óta tervezem hogy a strandszezon után jó lenne egy köldök piercing és jövőre akkor már lenne nekem is.

2015. aug. 21. 19:54
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagy ide tényleg csak oltogatni járnak egymást? és hol lehet érdeklődni? internetes oldalt kérek ahol birok kérdezni vagy valaki olyat aki foglalkozik piercing szúrással!!!! A GOOGLET MÁR PRÓBÁLTAM ÉS SEMMMMMMIT NEM AD KI!!!
2015. aug. 21. 20:33
 3/7 anonim válasza:

Ezt egy élmény volt végigolvasni :D :D

Arra nem gondolsz, hogy épp arról a környékről esetleg tényleg nem olvassa ezt senki? Mellesleg nem kell a Westendig menni, valószínű találsz közelebb is valamelyik nagyobb településen.

2015. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Eddig nem találtam, csak pár irigy lányt akik a topolyai ékszerészt ajánlották, hogy de biztos csinál köldök illetve szemöldök piercingeket is, és hogy állításuk szerint egy fiúnak műanyag csöves piercinget szúrt a szemöldökébe. Elmentem oda ahol korábban az orromat lövettem, bár kétkedve mert azt is feketén csinálta mert nincs engedélye sima fülcimpán kívül lőni Igaz lekopogom minden oké és gyorsan rutinosan lövi, de piercing szúrást már nem vállal, pláne mivel orrot sem szabadna egy kereskedői végzettséggel rendelkező ékszerbolti eladónak lövöldözni meg szúrkálni. Persze hogy az állítólagos szemöldök sem lehetett igaz, vagy ha mégis akkor valami nagyon sógor koma lehetett az illető. Mivel kérdeztem hogy tud-e valakit esetleg másik ékszerészt aki csinál köldökbe, vagy esetleg direkt piercingest a környéken. és nem ajánlkozott hogy sunyiba vállal hasonlót , nem ajánlott senkit, sőt letagadta azt állította hogy az egész környéken ilyen nincs és nem tud róla. Azért gondoltam hogy hátha mégis, mert ékszereket látok, imitt amott sőt néhol fültágitós és tetovált embereket is. és valahol ők is találhaták, ha mástnem rendes szalon híján ilyen oldalakon. De úgy látszik nem, mert egy gyanúsan mást akaró férfin kívül aki privátban a telefonszámomat akarja mindenáron, itt nem jelentkezett senki hogy tudna piercingest.

Akiknek van nyilván felmentek a westendbe és egy vagyont fizettek azért a néhány piercingért ami nem is biztos hogy megmarad. Mivel az egy olyan dolog hogy csuda tudja min mulik, de némelyik elsőre sikerül, némelyik meg csak 2. vagy 3. próbálkozás után hajlandó gyógyulni és marad bent folyamatos gyulladás nélkül. Fészre pedig nem írom ki, mert a személyes ismerőseim is csak jót kuncogtak meg kitoltak velem amikor felküldtek az ékszerészhez hazugságokkal, úgyis csak valahova megutaztatnának megint meg röhögnének rajtam hogy hahaha bementem az ékszerészhez "köldök piercinget" csináltatni mert azt hittem hogy mifelénk ilyesmi létezik.

2015. aug. 23. 16:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Már mindegy is, az előbb megpróbálkoztam vele magam, ahogy rögtön az elején(hetekkel ezelőtt amikor végetért a strandszezon) kellett volna kérdezősködés helyett. Mert evvel csak azt értem el hogy olyan alakok ( magyarország felső végéből) figyelmét irányitotam magamra akivel szóba sem szeretnék állni, ilyesmit pláne nem bíznék rá már és ajánlkoztak itt priviben. szóval nem kellett volna egyáltalán senkitől kérdeznem se hanem csak nekiállni és megcsinálni ahogy néhányan mások is tették akinek nem tellett felmenni a westendig méregdrágán szúratni.
2015. aug. 23. 17:59
 6/7 A kérdező kommentje:
De megvan, kicsit fájt, a szúrás feleannyira sem mint a fülemnél. csak a csipeszek szorítását érzem, még most egyenlőre. a piercingét meg gondolom hogy majd ez után. Az pedig még később pár nap vagy egy hét múlva derül ki hogy sikerült-e benn maradhat-e vagy pedig begyullad és ki kell venni. :O
2015. aug. 23. 18:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!


Ugyan látom, hogy kérdésed 2 évvel ez előtt tetted fel, de mégis úgy érzem, hogy bár nem szükségeltetik rá válasz, mégis megtegyem, hogy válaszolok a kérdésedre és a saját hozzászólásaidra.

Egyrészt, Szerbiában élsz, ami ugyan Magyarország déli szomszéda, de mégsem Magyarország része. A gyakorikérdések weblap Magyar, és a kérdezők és válaszolók nagy része is Magyar. Persze ettől még előfordul, hogy külföldi, de magyar nyelvű, vagy akár idegen nyelvű kérdéssel találkozok. De első hibád mégis azzal követted el, hogy semmi támpontot nem adtál meg, legalábbis semmi olyat, amit egy magyar nyelvű tudna. Megadtál két település nevet, ami amúgy szerbiai. Eddig nincs baj, de utána nem adtál meg semmilyen kapcsolódó magyarországi települést.

Valószínűleg a google kereső azért nem a barátod, vagy volt ekkor, mert nem használtad ki kellőképpen. Egyrészt Szerbiában szerb nyelven kellett volna keress, másrészt alapvető, hogy mindent egy székhelyhez kötünk ilyenkor (tehát megyeszékhely, közigazgatási székhely, kanton főváros... vagy akármilyen legnagyobb város ami a legközelebb van). Ha Magyar nyelven keresel, akkor viszont célszerűség kedvéért Magyarországon kell keress. Nem túl messze fekszik Szeged. 2006 óta van kettő jelentősebb méretű, testékszerezéssel foglalkozó szalon is ott. De ott van továbbá Baja, Szekszárd, esetleg kicsit messzebb Kaposvár is.

Nagy hiba még, hogy türelmetlen vagy, vagy legalábbis az voltál. Egy-egy kérdésre itt 1-2 héten belül nincs válasz. Akad, amit csak 1-2 év után válaszolnak meg, mert aki ráakad, nem tud érdemben értelmes, lényeges, és hasznos választ adni. Erre a kérdésre is csak ránéznek, hogy Kishegyes és Topolya és máris bezárja, mert halvány fogalma sincs róla, hogy hol vannak, azért meg nem fog utána keresgélni helyetted senki.

Hatalmas hiba még az is, hogy egyetlen egy kereső szót sem adtál meg! A témakör jó, de a kérdéseknél minden esetben érdemes és szükséges keresőszavak használata (itt piercing, Szerbia, Délvidék, köldök és hasonló...), mert a kérdésekre válaszolók a szerint kapnak e-mail üzenetet, hogy az általuk megadott témákban a keresőszavak szerint érkezett-e új kérdés, vagy sem.

Szóval önmagában sokat hibáztál, amikor a kérdésed így, ebben az állapotban írtad meg. Bár látom, már nem kell válasz, mert megcsináltad magadnak, de attól függetlenül bármikor akadhat kérdezni valód bármiről és így célszerű a fent leírtakat betartani.

Amúgy a kérdésedre a válaszom az alábbi lett volna:

Keress egy nagyvárost a közelben, utána nézz utána a nagyvárosban, hogy van-e tetováló szalon (általában ott is szoktak testékszert szúrni), ha esetleg nincs, akkor van-e kozmetikus (ebből mindig van csomó), majd ha találtál, akkor megkeresni, hogy vállal-e ilyen beavatkozást. Ha nem, akkor keress orvost, ápolót, vagy más egészségügyis szakembert. Sokan foglalkoznak ezzel csak úgy mellékesben. A testékszerezés nem szakma, nincs semelyik országban semmihez kötve. Nem kell hozzá sem engedély, sem tehetség. Sajnos így lehet belefutni az ismert esetekbe, ahol nagyon el lett rontva. De van, aki ez által is megkockáztatja. Mivel főként a fiatalság hóbortja a testékszer, így ismerősről ismerősre is célszerű kérdezgetni.

Említetted a Westend-tattoo-t, mellesleg ez az egyik hely az országban, amit senkinek nem ajánlok! Egyrészt drága, másrészt pocsék munkát csinálnak!

Novi Sad nincs túl messze ezektől a városoktól és bár nagyon gyér a délszláv nyelvismeretem, még így is találtam 3 szalont, ahol megcsinálják és már hosszú évek óta foglalkoznak ezzel.


Az otthon magadnak való szúrás sem nagy kunszt. Steril eszközöket olcsón lehet venni, ápolási információt könnyű találni. Igaz, nem könnyű szépen, egyenesen szúrni magadnak, de meg lehet oldani.


Remélem időközben meggyógyult a köldököd és szeretettel viseled az ékszert.

2017. szept. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!