Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kellemes, jó illatú női parfüm?

Kellemes, jó illatú női parfüm?

Figyelt kérdés
Sajnos gondba vagyok mert az illatok többsége nekem vagy túl édes vagy túl fűszeres, voltam a dm-be de ott sajnos nem találtam meg az igazit. Majd ha megyek a parfümériába végigszaglászok párat, csak tanácsot szeretnék kérni, hogy melyiknek van finom friss, virágos, esetleg enyhén édes illata, amit hétköznapra is tudok használni, és nem méregdrága. 17 éves lány vagyok. Köszönöm.
2010. máj. 15. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Lacoste pink-et használok, (piacon 4000ftért sztem már megkapod a nagy kiszerelést)
2010. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Avonos parfümök közül a Summer white-ot vagy a Pur Blanca-t ajánlanám . Mindkettő ilyen, tiszta, friss illata van. És árban is nagyon jók. =) Ja meg most van vmi új ..ööö .. Bali Bliss a neve, és ez édesebb picit, de kellemes. A legújabb katalógusban van. A Summer white 1200 körül szokott lenni, a Pur Blanca 3ezerkörül, a Bali bliss pedig szintén ezer vmennyi. =) 19L
2010. máj. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Mochino-I love love

nekem ez a kedvencem, szerintem olyasmi, mint amit te írtál:)

2010. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kenzo- flower
2010. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Naomi Campbell

lgjobb szerintem :)

2010. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!