Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kellemes tavaszi-nyári parfüm...

Kellemes tavaszi-nyári parfüm fiatal nőknek?

Figyelt kérdés

Valami virágos-keleties kellene a savanykásabb, fanyarabb típusból. Lehet édeskés de legyen könnyed. 5000 ft alatt kellene mert diákpénztárca.


20/L


2010. ápr. 19. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Celine Dion - Spring in Provance (de eddig csak sprayben láttam, amit tulajdonképpen parfümként is lehet használni.)
2010. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
www.illatfelho.hu itt illatkategóriák szerint válogathatsz, és kommentek is vannak
2010. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha olcsó parfümöt akarsz, akkor nézz körül a B.U.-k közt.A Rossmannban nagyon jó parfümleárazások szoktak lenni, ha pesti vagy akkor az Asia Centerbe akár 4-5e Ft-tal olcsóbban is megkaphatsz egy Versace parfümöt. Én mondjuk nem spórolnék parfümön. Nina Ricci-Ricci Ricci parfümjét használom most, szeretem eléggé nyárias:)
2010. ápr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképp mindőségit szeretnék, emiatt szoktam kissebb kiszerelést venni. Eddig Avonos volt, szeretnék valami kolyabbat... Majd a hétvégén végigszagolom a Müllert, Rossmann-t. Asia Centerbe nem mennék ki innen az biztos.
2010. ápr. 22. 13:51
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


az oldal alsó részén le van írva, hogy melyik parfüm milyen illatú. Bár én is innen rendeltem, de úgy, hogy a dm-be kiválasztottam egy parfümöt( de túl drága) én is diák vagyok. Utána megnéztem ezen az oldalon és megrendeltem.:)

2010. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Müllerba nagyon drágák a parfümök. De ha figyeled a leárazásokat kifoghatsz jó áron is! Sokszor van olyan, hogy ha vásárolsz egy bizonyos parfümöt, van hozzá vmi ajándék, pl. táska, sminkcucc...stb.
2010. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!