Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes műszempillát rakatni?

Érdemes műszempillát rakatni?

Figyelt kérdés

Újabban irritálja a szememet, ha szempillaspirált használok, hiába próbáltam ki több márkát. Inkább be se festem, mert nagyon bedurran estére. Így viszont alig látszanak, bár ricinusolajjal kenve elég szépen megnőttek.


Gondolkodtam a műszempillán, de nagyon sok negatívumot olvastam, hallottam: Például az eredeti pillák is kihullanak tőle, ronda, mikor tincsenként válik le, stb. Szívesen olvasnék még véleményeket, mert nem tudom már, mit tehetnék a szép pillákért.


Köszönöm!


2017. máj. 29. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a ricinus olaj irritálja?

Szerintem a műszempilla is irritálná, ha ennyire érzékeny a szemed.

Próbáltál direkt érzékeny szemre való spirált?

Szerintem nem érdemes, mert macera, rendszeres, gyakori karbantartást igényel. A legtöbb nőn ápolatlan, béna benyomást kelt, mert hagyják lenőni, és nem tudnak annyit foglalkozni vele, mint kéne.

2017. máj. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Csak azokon a napokon durran be a szemem, mikor szempillaspirált használok, ha kihagyom, semmi bajom. Olajjal pedig minden este kenem, az nem zavarja.


Próbáltam már keresni érzékeny szemre valót, tettem is fel kérdést róla, de nem találtam olyat, ami szerintem kellően "bio". Te esetleg tudsz ilyet?

2017. máj. 29. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bio, de én Clinique szempillaspirált használtam egy időben. Most mást vettem. De eddig ez sem ártott.

Viszont gyógyszertárban is lehet kapni érzékeny szemre valót, és ott tudnak is tanácsot adni, hogy az adott termék valóban jó-e érzékeny szemre.

2017. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, hogyha a spirál irritálja, akkor a műszempilla még jobban fogja. Sőt, amíg nem szoksz hozzá, eleinte a látásban is zavarhat (bár ez függ attól milyen hosszú/sűrű). Ilyen drogériás vackokat én se vennék mindennapi használatra, de kozmetikusnál, amit tincsenként rak föl, azzal szerintem nincs baj.
2017. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is a tincsesen gondolkodom, az talán természetesebb. Nem is főként a hosszúság lenne a lényeg, hanem, hogy dúsabb legyen, és fekete.
2017. jún. 1. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!