Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisbabát várok, de még az...

Kisbabát várok, de még az elején tartok (két napja nem jött meg és a tegnapi illetve a ma reggeli tesztelés mutatta ki halványan a két csíkot), lehet ilyenkor hajat festetni, müszempillát rakatni, sminkeltetni és szolizni?

Figyelt kérdés
Esküvőnk lesz május végén, amire már nagyon készülök, és mint mindenki a Nagy Napján, én is szeretnék csinos lenni. Persze nem minden áron! Eltérőek a vélemények az interneten ezzel kapcsolatban és a nőgyógyászom se mondta, h ne, de azt se, h igen.

#babavárás #Esküvőre készülődés
2014. máj. 13. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hajat festeni lehet ammóniamentes festékkel és a hidrogén is kerülendő. A műszempilla meg a smink sem okozhat semmi gondot, de a szolit már gondold meg. A meleg túlmelegítheti a magzatvizet, a sima napozást sem nagyon ajánják terheseknek
2014. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szolit ne, a többi mehet.
2014. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
A szolit hanyagold. Amugy hajfestes..mukorom...minden mehet nyugodtan. Csak oldjatok meg a szelloztetest h ne szivd be a tomeny festekszagot
2014. máj. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Viszont hulla fehér vagyok :)) Barnitókrémet se lehet használni?
2014. máj. 13. 15:06
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Menj ki a napra ha ki süt :)
2014. máj. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, de a napra se mondják, hogy jó dolog lenne... :S
2014. máj. 13. 15:19
 7/14 anonim ***** válasza:
Hmmm pedig en6ha tehetem ki ülök az erkélyre egy 15 perc bizti nem árt mmeg ... persze ne déltől 3ig....
2014. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Okés! Köszi! :) Én is kiülök a parkba, ha végre jobb idő lesz itt Svájcban... :((
2014. máj. 13. 15:45
 9/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom h 2-3 perc szolizást lehet. Mondjuk ha hetente kétszer elmész 3 percre, akkor már nem leszel falfehér, és nem is káros. Takard le a hasad. 3 perc alatt nem fogsz túlmelegedni. Az első három hónapban egyszer festettem be a hajam ammóniamentes hajszinezővel. Utána is csak azzal havonta. Bár nekem tiszta ősz a fejem (sajnos 18 éves korom óta), különben nem szinezném.
2014. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hete, amikor is pontosan 8 hetes voltam volt az első teljeskörű kivizsgálásom! Én is sok mindent kérdeztem, de az orvosom is elmondott mindent, mit szabad mit nem! Ő azt mondta a D vitamin miatt néha nem árt szoliba menni,persze csak mértékkel! D vitamin hiányom van azért! De én minden félévben megkapom injekció formában a D vitamin adagomat, szóval én nem fogok! Én is Svájcban élek, szóval itteni orvos tanácsait írtam le neked! Ja és nem akarlak elkeseríteni, de sajnos mostanában erre felé még nem lesz jó idő, sőt... :( Merre laksz?
2014. máj. 14. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!