Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfiként hogyan szokás...

Férfiként hogyan szokás sminkelni?

Figyelt kérdés
Sokan ridegen állnak hozzá a témához a férfiak közül de a lányok között akad olyan akinek tetszik ha egy férfi sminkelve van. Vannak országok ahol ez teljesen elfogadott. Meg ott vannak a rocksztárok is, meg annak idején még a fáraók is sminkelték magukat.

2017. jún. 5. 10:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Azért a hétköznapi férfit ne keverjük már össze egy rocksztárral, akinek ez hozzátartozik az imidzséhez. Fáraóval meg pláne ne.


Férfi sminkben max komolyabb műtermi stb fotózáshoz elfogadható. Itt a nyár úgyis lefolyik az egész az arcodról.

2017. jún. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Jól van tesa, feküdj vissza inkább még. Félre ne érts, eszem ágában sincs lebeszélni róla, szíved joga sminkelni magad, olyan országban élünk, ahol ezt megteheted. Csak az érvelésedben látok egy kis problémát. Mert attól, hogy mondjuk Norvégiában vagy a fenetudja hol senki nem hökken meg attól, ha púderes fejjel jön szembe egy férfi, meg attól, hogy évezredekkel ezelőtt a despotikus uralkodók sminkelték magukat, meg mert a tömegkultúra kényszeres gépezetében alice cooper felkent valami mocskot a fejére - na attól még simán ki fognak ma, a XXI. században, Magyarországon röhögni, és hozzáteszem, hogy jogosan. Gondolkodj még kicsit ezen.
2017. jún. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Valóban a sztárok, modellek, előadók, művészek helyzete más....A smink lehet a karakterük része, meghökkentés céljából stb., fotózásra is szükség van hozzá, de azért a hétköznapokra nem hinném, hogy sok férfi sminkelné magát. Maximum korrektort tudok elképzelni, amivel el tudják takarni a pattanást, hegeket, bőrhibákat stb., zselével meg lehet igazítani a szemöldököt illetve most nagy divat a szakáll, biztos arra is vannak már különböző kenceficék, de szerintem ennél több nem kell egy pasira sem.
2017. jún. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Ezt azért gondold át! L.
2017. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
melyek azok az országok ahol a férfiek sminkelik magukat és az teljesen elfogadott?
2017. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Sehogy.

Szerintem is teljesen más, ha egy művész egy-egy fellépésre kifesti magát, mint pl. az, hogy Kovács Géza sminkben megy be egy tárgyalásra :)

2017. jún. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem a meleg sminkre gondolok hanem a normális rendes férfi sminkre, de ha bárki beírja a google-be hogy man makeup akkor azért látni olyat ami nem is néz ki olyan természet ellenesen.
2017. jún. 5. 11:43
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
én beírtam és szerintem ezeket fotózáshoz csinálják, nem így mennek dolgozni vagy suliba.
2017. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

hát azért a hogyan szokás kicsit erős. nem szokás.

én lány vagyok, úgyhogy nem is tudom hogy szokták sminkelni magukat.

szerintem is olyanokra keress rá, hogy filmekhez pl hogy sminkelik őket, és csináld úgy.

2017. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Férfiként nem szokás sminkelni.
2017. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!