Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok (nők) ti is szoktatok...

Lányok (nők) ti is szoktatok férfiként fórumozni?

Figyelt kérdés

Például, hogy komolyan vegyenek a pasik is! Vagy mert biszex partnereidtől, és szakmádból adódón több vagy többlet ismeret van egy témában, mint általában a művelőinek.


(Tudom: Sajnos fordított helyzetben, a troll-kodás állatkodás meggy sajnos.)



2015. okt. 10. 03:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak ha direkt ki írja a kérdező hogy fiúk/férfiak válaszoljanak a másik eset pedig viccből pl."18 körüli lányokkal chatelne" es oda ìrom hogy "40/F"
2015. okt. 10. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem szoktam,ill.sohasem fórumoztam.
2015. okt. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te az a fajta nő lehetsz, akit a férfiak nem kezelnek egyenlőként. Különben ilyen kérdés fel sem vetődne benned. Egy választ a tartalma minősít. Aki a szerző szerint minősít, arra nem is érdemes odafigyelni, tehát a véleménye lényegtelen.
2015. okt. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már elnézést, kikérem magamnak! Csak egy példa, érdemes ezen a anonim fórumon megnézni, hogy a politikai, gazdasági és tudományos kérdésekben a válaszoknál nem csak szimplán leszólják a nőket, de szokásos beszólás, tematika, mit értesz hozzá nő vagy, biztos nő vagy. - utóbbi nem a nőkről szól, hanem egy negatív beidegződésről.
2015. okt. 10. 10:57
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Én szoktam és ilyenkor jókora káromkodásokat engedhetek meg magamnak.
2015. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, mint irták is - hülyék véleményére nem kell adni.

Más pedig nem szól le emiatt.

2015. okt. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam, mert biszex vagyok, így a "milyen az alakom?"-jellegű kérdéseknél átérzem a kérdező aggályait, objektívan is meg tudom ítélni a helyzet súlyosságát, és a saját ízlésemmel összevetve írom meg a véleményem.


Volt már, hogy egy ilyen eset után rám írt egy lány, hogy olyan aranyos pasi vagyok, miért nem lehet az összes ilyen. Na mondom, még lányként is több csaj jut nekem, mint sok itt nyarvékoló meg gyűlölködő férfiembernek :D Pedig csak egy kicsit kevésbé kellene ellenségesnek lenniük...


Aláírni amúgy sosem szoktam, csak ha valaki kifejezetten kéri. Akkor viszont mindig lányként.

2015. okt. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7 Én is csak erősen sejtettem.


És tejesen azonos véleményen vagyok veled, és ezt tapasztalatból mondom. ;)

2015. okt. 12. 00:17
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, ha kikéred magadnak, az baj. Magad miatt. Akkor téged lehet hergelni, akár szórakozásból, te ugrani fogsz.

A dolog lényege pontosan az, hogy elolvasom: ha van tartalmas mondanivaló, és úgy látom szükséges, válaszolok. A többi esetben legfeljebb mosolygok és lapozok. Ez önbizalom kérdése. Nehogy már megérintsen egy bunkó véleménye....

2015. okt. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egészséges konfliktus kerülés, semmi más.
2015. okt. 14. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!