Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok smink nélkül ti is...

Csajok smink nélkül ti is jelentéktelennek érzitek magatokat? Mennyit sminkeltek?

Figyelt kérdés

Én pl hatalmas változáson megyek keresztül ha sminkelek, a valódi énemet szégyellem felvállalni, ha komoly kapcsolatom lesz félek mit fog mondani, megijedne szerintem..


Én hétköznapokként szinezett hidratálo,szempillaspirál és szemöldököm igazitom meg..Alkalmakra meg kihuzom felül a szemhéjam.Nagy a változás igy is..Ti mit szoktatok?



2017. júl. 5. 18:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Nem sminkelek. :) Idő- és pénzpazarlásnak tartom a dolgot. Arról nem is beszélve, hogy nem szeretném a fél életem rettegésben tölteni, hogy véletlenül egy nap nem kisminkelve lépek ki az utcára, és senki nem ismer majd meg az ismerőseim közül. :D
2017. júl. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%

Én férfiként utálom ha egy nő sminkeli magát.

Minimális smink még elmegy mondjuk egy szempillaspirál és ennyi.


Nem kell sminkelned magad, hogy jól nézz ki elég ha ápolt vagy és igényes

2017. júl. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel én kozmetikusnak készülök, ezért sokat sminkelek, és szeretek is sminkelni, de egyszerre nem kenek magamra 10 kg alapozót vagy ilyesmi. :D


Púdert és alapozót használok, de csak azért mert sok a pattanásom. Ha nincs (ez ritka) akkor nem is használom ezeket.

Ezenkívül a szemöldököm festve van, mivel egymáson szoktunk gyakorolni. Szempillasmirált is használok. Általában rúzst és szájfényt is, csak most nyáron nem.


Ez most így elég soknak tűnhet, de nem esek semmivel sem túlzásba :D 16/L

2017. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
68%
Szemöldökzselét és egy kis spirált szinte mindig használok, alapozót, korrektort és púdert pedig ősztől télig minden hétköznap (nyáron nem tudom elviselni a bőrömön, meg hát amúgy is lefolyna). Ha van kedvem, használok még pirosítót, highlightert, valamint imádom a rúzsokat. Alkalmakra szemhéjpúdert, szemceruzát is használok. Igaz, ezeket nem azért csinálom, hogy másoknak megfeleljek, hanem azért, mert szeretek ezekkel a dolgokkal kísérletezni. Persze az egyetemre nem sminkelem agyon magam, de ha az idő és az alkalom engedi, akkor miért ne? Tök jókat lehet vele kreatívkodni. De abban a pillanatban, ahogy hazaérek, mosom is le magamról az egészet. Eszembe se jutna olyanokon parázni, hogy a barátom esetleg megijed a smink nélküli arcomtól, és neked sem kellene. Ha tényleg csak színezett hidratálót, spirált és szemöldökkencét használsz, akkor teljesen a natúr vonalon mozogsz. Hidd el, csak te érzed olyan nagynak a változást, igazából csak a természetes vonásaidra erősítesz rá kicsit. A barátod biztosan nem ijedne meg. Ha meg mégis, vagy esetleg beszólna, kinevetne, akkor nem éri meg, hogy rá pazarold az idődet. Nehogy már a saját arcodat kelljen takargatnod a barátod előtt. Nekem pattanásos a bőröm, még így, 20 évesen is, de nem szégyellem magam a barátom előtt. Neki is ugyanúgy vannak bőrhibái, mint nekem. Emberek vagyunk, nem vagyunk tökéletesek, ez van. Ő ráadásul jobban is szereti, ha nincs rajtam smink, pedig hidd el, az én bőröm aztán messze van a tökéletestől. És nem ijedt meg, mikor először látott smink nélkül. Ha komoly kapcsolatod lesz, a te barátodat sem fogja érdekelni, hogy van-e rajtad smink, vagy nincs. Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, a lényeg csak annyi, hogy az élet túl rövid ahhoz, hogy ilyeneken stresszeljünk. Bízz magadban, csajszi!
2017. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem sminkelek, csak alkalmakra. Lehet, hogy egy ízléses smink hatalmasat dobna az arcomon, de nem érzem magam annyira csúnyának, hogy ne bírjak nélküle létezni. Na meg szemüveggel külön művészet a smink. :D
2017. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Sunshinedoll ***** válasza:
96%

Nem érzem magam jelentéktelennek smink nélkül, anélkül is szépnek tartom magam, de szoktam és szeretek is sminkelni, hétköznapra inkább csak egy szép alapot csinálok + szempillaspirál.

Kapcsolatban én nem szoktam ebből gondod csinálni, mikor fiatalabb voltam, még filóztam, hogy úú, mi lesz, ha meglát smink nélkül, de egyrészt smink nélkül is ok vagyok, másrészt meg ha egy pasi tényleg olyan hülye, hogy elhiszi, hogy természetes úton csillog a szemhéjam, akkor az ne hadd ne legyen már az én hibám lol :D

Egy pasi úgyis látja, ki mennyire sminkel, ha nem jön be neki a smink, akkor nem kezd sminkelős csajokkal, ennyi.

2017. júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
Semmit nem szoktam sminkelni, elveszi az időt, 24 óra múlva pedig kezdhetem elölről... Minek?!
2017. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

Én nagyon ronda vagyok smink nélkül, sőt, sajnos sminkkel is eléggé. Csodálom instagramon a make up artist lányokat (pl. [link] ), varázslat, amit csinálnak. Nem mondom, hogy szégyellem a smink nélküli arcomat, mert sminkelve is ugyanúgy szégyellem, de a második esetben legalább igyekeztem :D Egy smink attól még lehet szép, ha olyan viseli, aki nem szép.

Primert vagy folyékony illuminatort használok sminkalapnak, alapozó, korrektor szem alá, kontúrozás, bronzosító, pirosító, púder, highlighter, szemöldökzselé, szemhéjtus, szempillaspirál. Ez a hétköznapi sminkem. Hétvégén plusz szemhéjpúder és műszempillát is szoktam feltenni és folyékony matt rúzst is használok.

Tudom, rengeteg, de szeretek sminkelni, nem igazán érdekel mások véleménye.

2017. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

"elveszi az időt, 24 óra múlva pedig kezdhetem elölről... Minek?!"


Mint az evés, ivás, szarás, hugyozás, öltözködés, fürdés, hajmosás...

2017. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Én is így érzek. Már egy minimális smink is hatalmas változást eredményez. Régen nagyon sok sminket használtam, de elkezdtem fokozatosan leszokni róla, hogy ne legyen óriási a változás, amikor lemosom, meg hogy megismerjem saját magamat:D Most már én is csak annyit használok, amit te. A szempillaspirált azt néha elhagyom (jó is a szempilláknak egy kis szünet). Meg a szemöldökömet be szoktam festeni magamnak tartós szemöldökfestékkel (kb 1-1,5 hétig tart), így sem természetes, de legalább nincs az az érzésem, hogy minden nap szemöldököt kell festenem.
2017. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!